comScore

Bir Zamanlar Çukurova 56. bölüm fragmanı izle - Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı çıktı mı?

13 Şubat 2020, Perşembe 23:42
Bir Zamanlar Çukurova 56. bölüm fragmanı izle - Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı çıktı mı?

Bir Zamanlar Çukurova 55. bölüm yayınlandı. Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı olan Bir Zamanlar Çukurova 56. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Bir Zamanlar Çukurova 56. bölüm fragmanını izlemek için detaylar haberimizde.

ATV'de Bir Zamanlar Çukurova dizisi 13 Şubat 2020 Perşembe günü 55. bölümüyle ekranlara geldi. Peki Bir Zamanlar Çukurova dizisi son bölümden sonra Bir Zamanlar Çukurova 56. bölüm fragmanı yayınlandı mı? DBir yandan Yılmaz'ın yaptığı uluslararası anlaşmanın getirdiği yoğun işlerle uğraşan Fekeli, bir yandan da kalp krizinin ardından hayat muhasebesine başlamıştır. Behice ise Fekeli'yi yalnız bırakmamak için konağa tamamen yerleşip; evin hanımı gibi davranmaya başlar. Fekeli, tüm Çukurova'nın katıldığı bir organizasyonda sahneye çıkar ve öyle bir şey söyler ki, Behice mutluluktan, Hünkar şaşkınlıktan donakalır! Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı olan Bir Zamanlar Çukurova 56. bölüm fragmanını izlemek için tüm detaylar haberimizde. 
 

Bir Zamanlar Çukurova son bölüm özeti


İnsan; umut eder, hayal kurar ama sonunda hayal kırıklığına uğrar… Müjgan, her şeye rağmen Yılmaz'dan vazgeçecek mi? Züleyha ile Yılmaz'ın vazgeçemediği aşkı, Demir'in intikam arayışı karşısında ne yapacak? Fekeli'nin kalp krizi geçirmesi, Behice ile Hünkar arasındaki ipleri iyice gerdi… Eşinin, Demir ile konuştuğunu öğrenen Yılmaz'ın sabrı taşmak üzere… Züleyha ile Yılmaz'ın hala görüştüğünü düşünen Müjgan ise, oldukça tedirgin. Bir zamanlar oğlunun mutluluğu için; Züleyha'nın mutsuz olmasını göze alan Hünkar, şimdi ise yaptıklarından pişman. Hünkar gerçeği söyleyecek mi? Sabahattin, Jülide'yi nasıl inandıracak? Züleyha endişelenmekte haklı mı? Saniye'nin gözyaşları dinecek mi? 

FEKELİ VE HÜNKAR'I BEKİCE YAKALADI

Hastaneye son anda yetiştirilen Fekeli, birkaç günü orada geçirdi. Haminne de hastaneye kaldırılınca iki aile yine hastane koridorlarında karşı karşıya geldi. Hünkar, gece Fekeli'yi ziyaret edip, içindekileri dökerken Behice'ye yakalandı. Behice artık kendi zamanının geldiğini ima etse de, Hünkar ona çok umutlanmamasını söyledi.

Hastaneden taburcu olup evine gelen Fekeli'yi sağlığına kavuşturmak işine Behice gönüllü oldu. Ancak daha eve girip, bir ıhlamur kaynatamadan Fekeli, soluğu Hünkar ile buluştuğu yerde aldı. Eski aşıklar olan bitenin muhasebesini yaptılar. Hünkar, bir kahve de içmek istedi ama Fekeli, konuşacakları bittikten sonra orada kalmayı reddetti.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA DİZİSİ OYUNCULARI

Vahide Perçin (Hünkar Yaman), Uğur Güneş (Yılmaz), Murat Ünalmış (Demir Yaman), Hilal Altınbilek (Züleyha), Bülent Polat (Gaffur), Turgay Aydın (Sabahattin), Selin Yeninci (Saniye), Sibel Taşçıoğlu (Şermin), Selin Genç (Gülten), Polen Emre (Fadik), Mustafa Açılan (Veli) ve Serpil Tamur (Haminne) ve Kerem Alışık (Fekeli)
 

Bir Zamanlar Çukurova 56. bölüm fragmanı ATV


Bir Zamanlar Çukurova dizisi son bölüm olan Bir Zamanlar Çukurova 55. bölümün yayınlanmasının ardından Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı olan Bir Zamanlar Çukurova 56. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı izle, Bir Zamanlar Çukurova 56. bölüm fragmanı izle, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bir Zamanlar Çukurova 56. bölüm fragmanını nasıl izlerim? şeklinde arama yapanlar için Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı olan Bir Zamanlar Çukurova 56. bölüm fragmanını izlemek için gerekli olan bilgilere aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu(27 Şubat 2020)