comScore

Bir Zamanlar Çukurova 55. bölüm fragmanı izle - Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı çıktı mı?

06 Şubat 2020, Perşembe 23:46
Bir Zamanlar Çukurova 55. bölüm fragmanı izle - Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı çıktı mı?

Bir Zamanlar Çukurova 54. bölüm yayınlandı. Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı olan Bir Zamanlar Çukurova 55. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Bir Zamanlar Çukurova 55. bölüm fragmanını izlemek için detaylar haberimizde.

ATV'de Bir Zamanlar Çukurova dizisi 6 Şubat 2020 Perşembe günü 54. bölümüyle ekranlara geldi. Peki Bir Zamanlar Çukurova dizisi son bölümden sonra Bir Zamanlar Çukurova 55. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Demir'in ofisine yaptığı ziyaret ortaya çıkınca Yılmaz ile arası iyice açılan Müjgan yine de şüphelerine son veremez. Adeta dedektif gibi Züleyha ve Yılmaz'ı takibe alan Müjgan, en sonunda bir delil bulur. Demir Yaman daha önce kendisine inanmamış olsa da, bir kez daha karşısına çıkmakta da bir beis görmez! Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı olan Bir Zamanlar Çukurova 55. bölüm fragmanını izlemek için tüm detaylar haberimizde. 
 

Bir Zamanlar Çukurova son bölüm özeti


Büyük sırrı öğrenen Fekeli'nin kalbi, bu ağır yükü kaldırabilecek mi? İnsanın sevdiğinden duymak istediği en son kelimedir hoşçakal. Sevdiğinin kalbinde atan kişinin varlığına tahammül etmek. O kadar büyük bir acıdır ki; öylesine zor, ölesiye imkansız. Sevenlerin kalbi ayrılamaz bir bağ gibidir. Bu yüzdendir ki; ona değen acı, sevgilinin de yüreğine dokunur.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA HOŞÇAKAL YORUMLARI
"Nasıl derin bir sevgin varmış senin, nasıl sonsuz."

"Züleyha Demir'e diyor Kİ "Adnan'I dışlIyorsun istemiyorsun' ama ben bölüm başından beri daha bir kere yanında Züleyha'yI göremedim. Sürekli Adnan'IN yanında. O ayrım yapıyor ama farkında değil"

"Züleyha biraz abartmıyor musun canım? Adam senin yüzünden çocuğunu sevemeyecek mi?"

"Şüphe inancın en büyük düşmanıdır Müjgan. Sonuna kadar haklısın."

"Şermin senin de bu hayatta çekindiğin biri varmış ya. Betül, yoksun ama adın geçince bile anacığın mahçup olabiliyor.

"Züleyha çok mu sinsi, yoksa bana mı öyle geliyor?"

"Birbirimizi görmezden gelsek, yüreğimizde selamı keser mi acaba?"SABAHATTİN VE MÜJDAN HEKİMOĞLU

Şermin'in kocası. Dahiliye doktoru. İyi ve dürüst bir adam. Şermin'le severek evlenmiş ama kısa sürede pişman olmuş. Kızı Betül'ün hatırına bunca yıl evli kalmış. Yamanların parası ve itibarı onun umurunda bile değil. Bu nedenle aklındakileri söylemekten hiçbir zaman çekinmiyor. Ne pahasına olursa olsun Şermin'den boşanmak istiyor.

20'li yaşlarının sonunda bir çocuk doktoru. İstanbul'da okumuş, okulu bittikten sonra babasının özel hastanesinde çalışmayı reddedip Adana'ya devlet hastanesine çalışmaya gelmiştir. Güçlü karakterli, nazik, döneme göre ileri görüşlü ve hastalarına karşı oldukça sevecendir.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA DİZİSİ OYUNCULARI

Vahide Perçin (Hünkar Yaman), Uğur Güneş (Yılmaz), Murat Ünalmış (Demir Yaman), Hilal Altınbilek (Züleyha), Bülent Polat (Gaffur), Turgay Aydın (Sabahattin), Selin Yeninci (Saniye), Sibel Taşçıoğlu (Şermin), Selin Genç (Gülten), Polen Emre (Fadik), Mustafa Açılan (Veli) ve Serpil Tamur (Haminne) ve Kerem Alışık (Fekeli)
 

Bir Zamanlar Çukurova 55. bölüm fragmanı ATV


Bir Zamanlar Çukurova dizisi son bölüm olan Bir Zamanlar Çukurova 54. bölümün yayınlanmasının ardından Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı olan Bir Zamanlar Çukurova 55. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı izle, Bir Zamanlar Çukurova 55. bölüm fragmanı izle, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bir Zamanlar Çukurova 55. bölüm fragmanını nasıl izlerim? şeklinde arama yapanlar için Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı olan Bir Zamanlar Çukurova 55. bölüm fragmanını izlemek için gerekli olan bilgilere aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"