comScore

Bir Zamanlar Çukurova 54. bölüm fragmanı izle - Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı çıktı mı?

30 Ocak 2020, Perşembe 23:44
Bir Zamanlar Çukurova 54. bölüm fragmanı izle - Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı çıktı mı?

Bir Zamanlar Çukurova 53. bölüm yayınlandı. Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı olan Bir Zamanlar Çukurova 54. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Bir Zamanlar Çukurova 54. bölüm fragmanını izlemek için detaylar haberimizde.

ATV'de Bir Zamanlar Çukurova dizisi 23 Ocak 2020 Perşembe günü 52. bölümüyle ekranlara geldi. Peki Bir Zamanlar Çukurova dizisi son bölümden sonra Bir Zamanlar Çukurova 53. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Tam ihale darbesini atlattım derken, İstanbul'daki tüm mülklerini de Fekeli ve Yılmaz'a kaptırdığını öğrenen Demir, aklını kaybetmek üzeredir! Züleyha'nın çocuklarını ayıracağı korkusu ile Hünkar'ın ileride ne olur ne olmaz diye mülkleri Leyla'nın üzerine yapmak istemesi de kafasını iyice karıştırmıştır. Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı olan Bir Zamanlar Çukurova 53. bölüm fragmanını izlemek için tüm detaylar haberimizde. 
 

Bir Zamanlar Çukurova son bölüm özeti


Tüm bu karmaşa içinde direksiyon hakimiyetini kaybeden Demir, otomobilini uçurumun kıyısında durdurabilir! Ön tekerlekleri uçurumda, arka tekerlekleri toprakta kalan otomobil tam anlamıyla bir sırat köprüsüne döner! 

Kavuşmayı bekleyen iki kalp ve o kalbin içinde durmadan yanan bir sevda... Nasıl bir sevda ateşidir ki bu; beklemekten usanmayan, varlığını hiç unutturmayan...
YENİ BÖLÜME DAMGA VURAN SÖZLER

"Züleyha'ya benim ailemden, kocamdan, oğlumdan uzak durması gerektiğini anlatın..."

"Oğlum olursa adını Ayhan koyacağım hep derdin."

"Yılmaz'a gidip baş başa kalmak için her şeyi bahane ediyorsun…
İki çocuğunu da göremezsin..."

Dedesinden Kerem Ali'ye öğüt... "Yolunu hep sevgi aydınlatsın…"

Kardeşlerin birbirine olan desteği... "Annesiz kalmak ne demek, ben çok iyi bilirim..."

Yılmaz'ın varlığına tahammül edemeyen Demir neler yapacak?

"Yılmaz hapse girerken Züleyha hamileydi, karnında Yılmaz'ın bebeğini taşıyordu."

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA'DA GÜLDEN KARABÖCEK ESİNTİSİ

Adaletin bu mu dünya?
Ne olur yaşasak dünya
Küçük bir yuva kurmuştum
Acımadan yıktın dünyaBİR ZAMANLAR ÇUKUROVA YILMAZ AKKAYA

İstanbul'un yakışıklı, mütevazı ve iyi yürekli çocuğu, çalışkan bir aşık. Parada pulda şanda şerefte gözü yok. Hayatta en büyük dileği canından çok sevdiği Züleyha'sıyla evlenip mutlu bir yuva kurmak. Ama bir gün hayattan yediği bir darbe ile geleceği de hayalleri de tümüyle değişir. Sevdiği için elini kana bulayan Yılmaz'ın içine düştüğü kaçak hayatı onu hiç beklemediği yollara sürükler. Aşkı için her şeyi göze alan Yılmaz kaderine hükmedebilecek mi?

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA DİZİSİ OYUNCULARI

Vahide Perçin (Hünkar Yaman), Uğur Güneş (Yılmaz), Murat Ünalmış (Demir Yaman), Hilal Altınbilek (Züleyha), Bülent Polat (Gaffur), Turgay Aydın (Sabahattin), Selin Yeninci (Saniye), Sibel Taşçıoğlu (Şermin), Selin Genç (Gülten), Polen Emre (Fadik), Mustafa Açılan (Veli) ve Serpil Tamur (Haminne) ve Kerem Alışık (Fekeli)
 

Bir Zamanlar Çukurova 54. bölüm fragmanı ATV


Bir Zamanlar Çukurova dizisi son bölüm olan Bir Zamanlar Çukurova 53. bölümün yayınlanmasının ardından Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı olan Bir Zamanlar Çukurova 54. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı izle, Bir Zamanlar Çukurova 54. bölüm fragmanı izle, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bir Zamanlar Çukurova 54. bölüm fragmanını nasıl izlerim? şeklinde arama yapanlar için Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı olan Bir Zamanlar Çukurova 54. bölüm fragmanını izlemek için gerekli olan bilgilere aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)