comScore

Bir Zamanlar Çukurova 53. bölüm fragmanı izle - Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı çıktı mı?

23 Ocak 2020, Perşembe 23:33
Bir Zamanlar Çukurova 53. bölüm fragmanı izle - Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı çıktı mı?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümü olan Bir Zamanlar Çukurova 52. bölüm yayınlandı. Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı olan Bir Zamanlar Çukurova 53. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı olan Bir Zamanlar Çukurova 53. bölüm fragmanını izlemek için detaylar haberimizde.

ATV'de Bir Zamanlar Çukurova dizisi 23 Ocak 2020 Perşembe günü 52. bölümüyle ekranlara geldi. Peki Bir Zamanlar Çukurova dizisi son bölümden sonra Bir Zamanlar Çukurova 53. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yılmaz adeta savaş baltasını topraktan çıkarmıştır! Demir de Hünkar da gafil avlanmışlardır! Adnan alevlerin arasından kurtulabilecek mi? Müjgan ve Yılmaz bebeklerini kucaklarına alabilecek mi? Yılmaz, Demir'in kanını donduracak ne dedi? Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı olan Bir Zamanlar Çukurova 53. bölüm fragmanını izlemek için tüm detaylar haberimizde. 
 

Bir Zamanlar Çukurova son bölüm özeti


Züleyha'nın doğum mevlidine adeta tüm Çukurova akın etti. Herkes konakta, Leyla bebek ve Züleyha'nın etrafında pervane iken Haminne'nin telaşı bir facianın kapısını araladı! Haminne, bebeğe altın takmak için altınlarını aramaya ahıra gitti. Üstelik elindeki mumu da orada bırakıp dışarı çıktı!

Herkes içerde bebekle ilgilenirken, küçük Adnan da tek başına ahıra girdi ve etrafını alevler sardı. Son bölüm Züleyha, Demir ve Hünkar'ın Adnan'ın içerde olduğunu öğrenmelerinin çığlıkları ile sona erdi! Adnan, alevlerin arasından çıkabilecek mi? Müjgan ve Yılmaz'ın oğlu yaşayacak mı? Müjgan, Yılmaz'dan vazgeçecek mi? Yılmaz ne yapacak? Leyla Bebek, Yamanları gerçek bir aile yapmayı başaracak mı?


Züleyha ve Müjgan yan yana doğuma girdi! Züleyha kızını kucağına aldı ama Müjgan oğlunu kuvöze bırakmak zorunda kaldı! Yaman ailesinde adeta bayram sevinci yaşatan bebek, Züleyha'nın hastaneye Yılmaz ile gelmesini bile unutturdu! Züleyha, Demir ve Hünkar ilk kez gerçek bir aile haline geldi!

Yılmaz ve Züleyha arasında hala bir ilişki olduğuna gün geçtikçe kendini ikna eden Müjgan, hastaneye birlikte geldiklerini görünce tam anlamıyla delirdi! Doğumun ardından oğlunun yaşaması için zor bir bekleyiş başladığında Müjgan, Yılmaz ile karşılaşmaya bile tahammül edemez hale geldi. Kendisine uzatılan tüm dostluk taleplerini şiddetle reddeden Müjgan'ın evlat acısı çeken hali, izleyicinin de yüreğini dağladı!

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA DİZİSİ OYUNCULARI

Vahide Perçin (Hünkar Yaman), Uğur Güneş (Yılmaz), Murat Ünalmış (Demir Yaman), Hilal Altınbilek (Züleyha), Bülent Polat (Gaffur), Turgay Aydın (Sabahattin), Selin Yeninci (Saniye), Sibel Taşçıoğlu (Şermin), Selin Genç (Gülten), Polen Emre (Fadik), Mustafa Açılan (Veli) ve Serpil Tamur (Haminne) ve Kerem Alışık (Fekeli)
 

Bir Zamanlar Çukurova 53. bölüm fragmanı ATV


Bir Zamanlar Çukurova dizisi son bölüm olan Bir Zamanlar Çukurova 52. bölümün yayınlanmasının ardından Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı olan Bir Zamanlar Çukurova 53. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı izle, Bir Zamanlar Çukurova 53. bölüm fragmanı izle, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bir Zamanlar Çukurova 53. bölüm fragmanını nasıl izlerim? şeklinde arama yapanlar için Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı olan Bir Zamanlar Çukurova 53. bölüm fragmanını izlemek için gerekli olan bilgilere aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)