comScore

Bir Zamanlar Çukurova 47. bölüm fragmanı izle - Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı İZLE

28 Kasım 2019, Perşembe 23:32
Bir Zamanlar Çukurova 47. bölüm fragmanı izle - Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı İZLE

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümü olan Bir Zamanlar Çukurova 46. bölüm yayınlandı. Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı olan Bir Zamanlar Çukurova 47. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı olan Bir Zamanlar Çukurova 47. bölüm fragmanını izlemek için detaylar haberimizde.

ATV'de Bir Zamanlar Çukurova dizisi 28 Kasım 2019 Perşembe günü 46. bölümüyle ekranlara geldi. Peki Bir Zamanlar Çukurova dizisi son bölümden sonra Bir Zamanlar Çukurova 47. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Şermin, Hatip'e istediği yerden bir ev dayatıp döşetmeyi nihayet başarır. O artık yeniden kendi evinin hanımı olma hayalleri kurarken, Hatip de iki evi birden idare edeceğinin heyecanı içindedir. Ama Saniye'nin kendilerini gözetlediğini henüz ikisi de fark etmemiştir. Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı olan Bir Zamanlar Çukurova 47. bölüm fragmanını izlemek için tüm detaylar haberimizde. 
 

Bir Zamanlar Çukurova son bölüm özeti


Züleyha, artık hiçbir açıklama dinlemeyeceğini söylese de elbette gözü hep yan konaktadır. Yılmaz'ın ise tek hedefi Züleyha'ya kendini affettirmektir. Aynı bahçenin içinde ikisi yan yana gelir ve bu kez birbirlerini dinleyebilirler. Kaderleri ellerinden alınmış iki genç, şimdi kendi kaderlerini yeniden yazmak için başkalarının kaderini değiştirecek kadar gözlerini karartabilecek mi? Sınırsız aşkların coğrafyası Çukurova'da Yılmaz ve Züleyha'nın aşkının kaderi belki de ilk kez kendi ellerine geçebilecek mi?

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA DİZİSİNDE NELER OLMUŞTU?

Yılmaz'dan ümidini tamamen kesen Züleyha, Demir ile hayatına alışmaya çalışmaktadır. Ancak doktor kontrolüne gittiğinde Müjgan ve Yılmaz ile karşılaşmak yine tüm duygularını alt üst edecektir. Tüm bu olan biten içinde tek dert ortağı Sabahattin ile buluşur. Dertleşirken görecekleri manzara, Züleyha'nın kalbine bir hançer daha saplayacaktır.

Yılmaz'ın Züleyha'yı hala sevip sevmediği sorusu aklını kemirirken, halasının tavsiyesini dinlemeye karar veren Müjgan, evliliğine daha da sıkı sarılır. Ancak son yaşanan kavgalı gece Behice'nin gözünü korkutur. Behice, bir yandan Fekeli'nin kalbine girmek, bir yandan da bir an önce İstanbul'a gitmek planları yapar. Ama Müjgan artık, ne Adana'dan ne de Yılmaz'dan vazgeçmeyecektir. Sınırsız aşkların, ölümüne kavgalarla el ele dolaştığı Çukurova'da, ümitsiz aşklar şimdi de iki aile arasındaki iktidar ve mal savaşı ile sınanıyor!
BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA DİZİSİ OYUNCULARI

Vahide Perçin (Hünkar Yaman), Uğur Güneş (Yılmaz), Murat Ünalmış (Demir Yaman), Hilal Altınbilek (Züleyha), Bülent Polat (Gaffur), Turgay Aydın (Sabahattin), Selin Yeninci (Saniye), Sibel Taşçıoğlu (Şermin), Selin Genç (Gülten), Polen Emre (Fadik), Mustafa Açılan (Veli) ve Serpil Tamur (Haminne) ve Kerem Alışık (Fekeli)
 

Bir Zamanlar Çukurova 47. bölüm fragmanı ATV


Bir Zamanlar Çukurova dizisi son bölüm olan Bir Zamanlar Çukurova 46. bölümün yayınlanmasının ardından Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı olan Bir Zamanlar Çukurova 47. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı izle, Bir Zamanlar Çukurova 47. bölüm fragmanı izle, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bir Zamanlar Çukurova 47. bölüm fragmanını nasıl izlerim? şeklinde arama yapanlar için Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı olan Bir Zamanlar Çukurova 47. bölüm fragmanını izlemek için gerekli olan bilgilere aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!