comScore

Bir Zamanlar Çukurova 43. bölüm full tek parça izle ATV (Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm İZLE)

07 Kasım 2019, Perşembe 23:28
Bir Zamanlar Çukurova 43. bölüm full tek parça izle ATV (Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm İZLE)

ATV'de Bir Zamanlar Çukurova dizisi 43. bölümü ile 7 Kasım 2019 Perşembe akşamı yayınlandı. Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm izle, Bir Zamanlar Çukurova 43. bölüm full izle gibi sorguların yanıtı bu haberde.

ATV'nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova 43. bölümü ekranlara geldi. ATV ekranında Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölümü 7 Kasım 2019 Perşembe akşamı yayınlandı. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölümünde aşkın sınırsız, kavgaların ölümüne yaşandığı Çukurova'da Züleyha ve Yılmaz kaderlerini geri almak için son adımı atacakken, Müjgan'ın hamilelik haberi durumu değiştirdi. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölümünü izlemek isteyen dizi severler internet ortamında Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm izle, Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle, Bir Zamanlar Çukurova ATV izle gibi araştırmalar yapmaya başladı.
 

Bir Zamanlar Çukurova 43. bölümde neler oldu? (Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm)


Müjgan'a Züleyha ile gideceğini itiraf etmek üzereyken baba olacağını öğrenince, tek kelime edemedi! Kendini adeta kaderin akışına bıraktı! Müjgan'ı bırakıp gidecek olmanın vicdan azabının yerini, Züleyha'ya haber verememenin azabı aldı! Fekeli'ye gidip durumu anlattı. Fekeli de oğluna, "Acı perdesine sarılmış bir müjde bu. Ama istediğin yerden gelmese de müjdelerin en güzeli" dedi.

Züleyha'nın yokluğu çiftlikte yine bir panik havasına neden olur. Hünkar haklı çıkmanın gururu ile ortalığı ayağa kaldırır ama Demir bir kez daha Züleyha'nın haklı çıktığını görecektir. Artık Hünkar ne dese oğlunu inandıramaz. Yılmaz'ın vazgeçtiğini düşünen Züleyha da Demir'in karısı ve çiftliğin hanımı olmaya kararlıdır!
BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 43. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINHÜNKAR, FEKELİ'YE BORCUNU ÖDEMEK İSTİYOR

Oğlundan gizli Fekeli'den yardım almaktan çok rahatsız olan Hünkar, Fekeli'ye bir an önce borcunu ödemek ister. Fekeli ise, bahanesi ne olursa olsun Hünkar ile yine buluşabilmekten çok mutludur. İkisinin bilmediği ise Züleyha'nın aralarındaki hikayeyi çözmeye başladığıdır!

DEMİR HAPİSHANEDEN TAHLİYE OLDU

Aylardır cezaevinde bulunan Demir tahliye oldu! Üstelik adım adım idama yaklaştığı düşünülürken gelen tahliye haberi, çiftlikte adeta bayram havası yarattı. Hünkar'ı da Hatip Ağa'yı da dolandırarak Paris'e kaçma planı yapan Şermin, trafik kazası geçirdi. Saniye de merdivenden yuvarlanıp hastanelik olmuşken, başında bekleyen Hünkar, Şermin'i de gökte ararken yerde bulmuş oldu.
 

Bir Zamanlar Çukurova dizisi oyuncuları


Bir Zamanlar Çukurova, aşkın sınırsız, kavganın ölümüne, umudun inadına yaşandığı Çukurova'da ihtiras ve zorbalık sınavlarından geçen bir aşkın hikayesini konu alıyor.

Yapım: Tims&B Productions
Yapımcı: Timur Savcı & Burak Sağyaşar
Yönetmen: Murat Saraçoğlu
Oyuncular : Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş, Hilal Altınbilek, Bülent Polat, Turgay Aydın, Selin Yeninci, Melike İpek Yalova, Sibel Taşçıoğlu, Selin Genç, Polen Emre, Mustafa Açılan ve Serpil Tamur ve Kerem Alışık

Son dakika Aktüel Haberler FutbolArena'da.

 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)