comScore

Bir Zamanlar Çukurova 42. bölüm fragmanı izle - Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı İZLE

24 Ekim 2019, Perşembe 23:36
Bir Zamanlar Çukurova 42. bölüm fragmanı izle - Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı İZLE

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümü olan Bir Zamanlar Çukurova 41. bölüm yayınlandı.Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı olan Bir Zamanlar Çukurova 42. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı olan Bir Zamanlar Çukurova 42. bölüm fragmanını izlemek için detaylar haberimizde.

ATV'de Bir Zamanlar Çukurova dizisi 24 Ekim 2019 Perşembe günü 41. bölümüyle ekranlara geldi. Peki Bir Zamanlar Çukurova dizisi son bölüm olan Bir Zamanlar Çukurova 41. bölümde neler oldu? Abisinin hukuksal işlerini takip gitmek için İstanbul'a giden Behice'yi elbette Fekeli yalnız göndermez. Behice, öğrendikleri karşısında hayatının bir kez daha yıkılır. Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı olan Bir Zamanlar Çukurova 42. bölüm fragmanını izlemek için tüm detaylar haberimizde. 
 

Bir Zamanlar Çukurova son bölüm özeti


Çukurova'da adeta yer yerinden oynarken, Saniye de evdeki fırtınadan nasibini alır ve merdivenlerden yuvarlanır. Gaffur hastaneyi ayağa kaldırırken, Hünkar sağ kolu Saniye'nin yanından bir dakika bile ayrılmaz. Bu olayda da çiftlikteki tüm oklar Züleyha'ya yönelecektir.

Şermin, Sabahattin'i tamamen kaybetmek istemezken, bir de onun başhekim olduğunu öğrenir. Artık, boşanmamaya kararlıdır. Şimdi herkese Şermin Yaman'ın kim olduğunu göstermenin peşine düşer. Ancak Şermin, Paris'e gitmek için çıktığı yolda kendini hastanede bulacaktır. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölümünün heyecanını yaşayan seyirciler Bir Zamanlar Çukurova 42. bölüm fragmanını merakla bekliyor.


BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA DİZİSİ OYUNCULARI

Vahide Perçin (Hünkar Yaman), Uğur Güneş (Yılmaz), Murat Ünalmış (Demir Yaman), Hilal Altınbilek (Züleyha), Bülent Polat (Gaffur), Turgay Aydın (Sabahattin), Selin Yeninci (Saniye), Sibel Taşçıoğlu (Şermin), Selin Genç (Gülten), Polen Emre (Fadik), Mustafa Açılan (Veli) ve Serpil Tamur (Haminne) ve Kerem Alışık (Fekeli)

DEMİR YAMAN KİMDİR? (MURAT ÜNALMIŞ)

Büyük bir servetin sahibi. Çukurova'nın en büyüğü, bu bereketli toprakların tek hükümdarı olmayı hedefleyen, bunun için her şeyi yapabilecek kadar hırslı, gözü kara bir adam. Ama babasından kalan bu uçsuz bucaksız toprakları günü gelince miras bırakacağı bir evladı yok. Demir, Züleyha'ya görür görmez aşık olur. Aşk Çukurova'nın bu yakışıklı ve hırslı beyini değiştirebilecek mi? Demir Yaman aşkı ve toprakları için gözünü ne kadar karartacak?
 

Bir Zamanlar Çukurova 42. bölüm fragmanı ATV


Bir Zamanlar Çukurova dizisi son bölüm olanBir Zamanlar Çukurova 41. bölümün yayınlanmasının ardından Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı olan Bir Zamanlar Çukurova 42. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı izle, Bir Zamanlar Çukurova 42. bölüm fragmanı izle, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bir Zamanlar Çukurova 42. bölüm fragmanını nasıl izlerim? şeklinde arama yapanlar için Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı olan Bir Zamanlar Çukurova 42. bölüm fragmanını izlemek için gerekli olan bilgilere aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>  

 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)