comScore

Bir Zamanlar Çukurova 41. bölüm full tek parça izle ATV (Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm İZLE)

24 Ekim 2019, Perşembe 23:34
Bir Zamanlar Çukurova 41. bölüm full tek parça izle ATV (Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm İZLE)

ATV'de Bir Zamanlar Çukurova dizisi 41. bölümü ile 24 Ekim 2019 Perşembe akşamı yayınlandı. Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm izle, Bir Zamanlar Çukurova 41. bölüm full izle gibi sorguların yanıtı bu haberde.

ATV'nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova 41. bölümü ekranlara geldi. ATV ekranında Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölümü 24 Ekim 2019 Perşembe akşamı yayınlandı. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölümünde Fekeli, Behice'nin üzüntüsünü teselli etmeye çalışırken, girdikleri maddi girdaptan, hem onun hem Müjgan'ın yara almadan çıkması için elinden geleni yapmaya uğraşır. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölümünü izlemek isteyen dizi severler internet ortamında Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm izle, Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle, Bir Zamanlar Çukurova ATV izle gibi araştırmalar yapmaya başladı.
 

Bir Zamanlar Çukurova 41. bölümde neler oldu? (Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm)


Demir'in hayatının, Şermin'in iki dudağı arısında olduğu sabah, Konak'ta da gerilim hakimdir! Hünkar elbette, Yılmaz ile kaçmaya çalışan Züleyha'yı mahkemeye götürmek istemez. Züleyha'nın masumiyetinin tek şahidi Haminne'dir ve o da hiçbir şey hatırlamamaktadır. Züleyha bir yandan masumiyeti ispat etmeye çalışmaktadır. Ancak bir yandan da Hünkar'ı her an kaçacağına dair korkutmaya devam edecektir.

Abisinin hukuksal işlerini takip gitmek için İstanbul'a giden Behice'yi elbette Fekeli yalnız göndermez. Behice, öğrendikleri karşısında hayatının bir kez daha yıkılır. Tek dayanağı yanındaki Fekeli olacaktır. Üstelik Fekeli, iki ırz düşmanı Behice'yi kaçırmaya kalktığında gözünü kırkmadan silahını da kullanacaktır. 
BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 41. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINDEMİR İDAM MI EDİLECEK?

Yapımını TIMS&B Productions'ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın gerçekleştirdiği 'Bir Zamanlar Çukurova', 40. Bölümünde, nefes kesen bir an ile sona erdi! Hamamda Hünkar'a yakalanan Şermin, Demir'e karşı verdiği ifadeyi değiştireceğine yüklü bir ödeme karşılığında söz verdi. Ancak, mahkeme sona ererken hala gelip ifadesini değiştirmemişti. Savcılık, şahit de bulunduğu için Demir'in idam ile yargılanmasını istiyordu. Adnan bebeği, Hünkar hastaneye gelene dek kimselere vermek istemeden, kucağından indirmeyen Yılmaz'ın, çocuğa bağlanması, izleyenlerin yüreğini burktu!
 

Bir Zamanlar Çukurova dizisi oyuncuları


Bir Zamanlar Çukurova, aşkın sınırsız, kavganın ölümüne, umudun inadına yaşandığı Çukurova'da ihtiras ve zorbalık sınavlarından geçen bir aşkın hikayesini konu alıyor.

Yapım: Tims&B Productions
Yapımcı: Timur Savcı & Burak Sağyaşar
Yönetmen: Murat Saraçoğlu
Oyuncular : Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş, Hilal Altınbilek, Bülent Polat, Turgay Aydın, Selin Yeninci, Melike İpek Yalova, Sibel Taşçıoğlu, Selin Genç, Polen Emre, Mustafa Açılan ve Serpil Tamur ve Kerem Alışık

Son dakika Aktüel Haberler FutbolArena'da.   

 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)