comScore

Bir Zamanlar Çukurova 39. bölüm fragmanı izle - Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı İZLE

04 Ekim 2019, Cuma 00:04
Bir Zamanlar Çukurova 39. bölüm fragmanı izle - Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı İZLE

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümü olan Bir Zamanlar Çukurova 38. bölüm yayınlandı. Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı olan Bir Zamanlar Çukurova 39. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı olan Bir Zamanlar Çukurova 39. bölüm fragmanını izlemek için detaylar haberimizde.

ATV'de Bir Zamanlar Çukurova dizisi 3 Ekim 2019 Perşembe günü 38. bölümüyle ekranlara geldi. Peki Bir Zamanlar Çukurova dizisi son bölüm olan Bir Zamanlar Çukurova 38. bölümde neler oldu? Ne Yılmaz'ın Züleyha'dan vazgeçmeye niyeti var ne de Demir'in! Yılmaz, çiftliği basıp Züleyha'yı kaçırmayı göze alacak kadar deliriyor.  Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı olan Bir Zamanlar Çukurova 39. bölüm fragmanını izlemek için tüm detaylar haberimizde. 
 

Bir Zamanlar Çukurova son bölüm özeti


Demir "Artık seni durdurmaya gücüm yok. Tek yapacağım şey için için yanıp kahrolmak. Gitmek istersen gidersin Züleyha." sözleriyle yeni bölüme damga vurdu. Züleyha, Yılmaz ile Demir'in arasına kaldı. Demir'in çocuğuna hamile olan Züleyha bir yol ayrımındadır. Fekeli, Yılmaz'ın doğru seçenekler yapması için elinden geleni yaptı. Müjgan'ın babasını görmeye gittiğinde halası Behice ile tanıştı. Bu tanışma olaylar için bir dönüm noktası oldu. Cezaevinden kaçan Demir neler yapacak? Yılmaz ile Züleyha ayrılacak mı? Demir, Züleyha'yı kaçıracak mı? Hünkar ile Fekeli arasında neler oluyor? Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölümünün heyecanını yaşayan seyirciler Bir Zamanlar Çukurova 39. bölüm fragmanını merakla bekliyor.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA DİZİSİ OYUNCULARI

Vahide Perçin (Hünkar Yaman), Uğur Güneş (Yılmaz), Murat Ünalmış (Demir Yaman), Hilal Altınbilek (Züleyha), Bülent Polat (Gaffur), Turgay Aydın (Sabahattin), Selin Yeninci (Saniye), Sibel Taşçıoğlu (Şermin), Selin Genç (Gülten), Polen Emre (Fadik), Mustafa Açılan (Veli) ve Serpil Tamur (Haminne) ve Kerem Alışık (Fekeli)

BEHİCE KİMDİR? (ESRA DERMANCIOĞLU)

Hikayeye Doktor Müjgan'ın halası olarak dahil olan Esra Dermancıoğlu, çıkarları için her şeyi yapabilecek, alımlı, flörtöz ve zeki Behice Hekimoğlu karakteriyle öyküye yeni bir heyecan getirdi. Her türlü sırra fena halde meraklı olan Behice, yaşadığı bir takım olayların ardından Adana'ya yeğeninin yanına sığınıp Fekeli'nin konağına yerleşti.
 

Bir Zamanlar Çukurova 39. bölüm fragmanı ATV


Bir Zamanlar Çukurova dizisi son bölüm olanBir Zamanlar Çukurova 38. bölümün yayınlanmasının ardından Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı olan Bir Zamanlar Çukurova 39. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı izle, Bir Zamanlar Çukurova 39. bölüm fragmanı izle, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bir Zamanlar Çukurova 39. bölüm fragmanını nasıl izlerim? şeklinde arama yapanlar için Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı olan Bir Zamanlar Çukurova 39. bölüm fragmanını izlemek için gerekli olan bilgilere aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"