comScore

Bir Zamanlar Çukurova 10 bölüm fragmanı izle - Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı - Bir Zamanlar Çukurova yeni fragman izle

08 Kasım 2018, Perşembe 23:35
Bir Zamanlar Çukurova 10 bölüm fragmanı izle - Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı - Bir Zamanlar Çukurova yeni fragman izle

Bir Zamanlar Çukurova 10. bölüm fragmanı. Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı. Bir Zamanlar Çukurova son bölüm fragmanı. Bir Zamanlar Çukurova ATV fragman izle.

ATV ekranlarında her Perşembe akşamları izleyici ile buluşan Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 10. bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan 9. bölümden sonra gösterime girdi. Bir Zamanlar Çukurova 10. bölüm fragmanı. ATV ekranlarında yeni dönemin en popüler dizileri arasında gösterilen Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni bölüm fragmanı izlemek için haberimize göz atabilirsiniz. 


Bir Zamanlar Çukurova 10. bölüm fragmanı izle (Bir Zamanlar Çukurova ATV fragman)


Bir Zamanlar Çukurova 10. bölüm fragmanı. Bir Zamanlar Çukurova'da heyecan devam ediyor. 9. bölümü yayınşanan Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölüm fragmanı yayına girdi. ATV ekranlarında başlayan ve 9. bölümü tamamlanan Bir Zamanlar Çukurova'nın 10. bölümü fragmanı da yayınlandı. Bir Zamanlar Çukurova dizisi 10. bölüm fragmanı izlemek için haberimize göz atabilirsiniz.
 

Bir Zamanlar Çukurova dizisi hangi gün, hangi kanalda?


Bir Zamanlar Çukurova dizisi her Perşembe akşamı izleyicileri ile buluşuyor. ATV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Bir Zamanlar Çukurova dizisi Adana'da çekiliyor. Bir Zamanlar Çukurova dizisi her Perşembe akşamı saat 20:00'da ATV ekranlarında yayınlanmaya başlıyor.
 

Bir Zamanlar Çukurova dizisi konusu ne? (ATV Bir Zamanlar Dizisi)


Anasız babasız büyüyen Yılmaz ile terzi çıraklığı yaparak kumarbaz abisine para yetiştiren Züleyha'nın aşkı ilk bölümüyle ekranda. Birbirlerine aşklarından gözleri kamaşan gençlerin hayatı, çok sıradan bir gecede karanlık bir kabusa döner. Kabus onları önce İstanbul'dan uzaklara, sonra Yaman Çiftliği'ne savurur. Kocasından kalan toprakları bir atmaca gibi koruyan Hünkar ile mutsuz bir evliliğin enkazını toplayan oğlu Demir'in da hayatını bambaşka bir yola savuracak olan karşılaşmanın müsebbibi ise çiftliğin Kahyası Gaffur olacaktır. Dizinin ilk bölümünde Yılmaz ve Züleyha, Yaman Çiftliği'nde işe başlar. 

Ancak Çiftlik sakinleri ile tanışırken Züleyha'nın söylediği bir yalan, hepsinin hayatını kökünden değiştirecektir. İstanbul'da başlayıp, kara bir tren ile Adana'ya ulaşan ilk bölüm, yıllar önceki Türkiye'nin renkleri ve müzikleri ile heyecan dolu bir hikayenin kapısını aralayacak!
 

FutbolArenaakşam haberleri turu (20 Mayıs 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.