comScore

Bir Litre Gözyaşı Mahir kimdir? Mert Yazıcıoğlu kimdir, nereli? Mert Yazıcıoğlu resimleri İnstagram adresi

12 Kasım 2018, Pazartesi 15:13
Bir Litre Gözyaşı Mahir kimdir? Mert Yazıcıoğlu kimdir, nereli? Mert Yazıcıoğlu resimleri İnstagram adresi

Mert Yazıcıoğlu kimdir? Mert Yazıcıoğlu nereli? Mert Yazıcıoğlu kaç yaşında? Mert Yazıcıoğlu boyu kaç? Mert Yazıcıoğlu seviligi var mı?

Bir Litre Gözyaşı Mahir kimdir? Bir Litre Gözyaşı dizisinde Cihan ile başrolleri paylaşan Mahir izleyiciler tarafından oynadığı başarıl rol ile büyük beğeni topladı. Bir Litre Gözyaşı dizisi izleyicileri Mahir rolü ile büyük beğeni toplayan Mert Yazıcoğlu'nun kim olduğunu internet ortamında aramaya başladı. Mert Yazıcıoğlu kimdir? Mert Yazıcıoğlu nereli? Mert Yazıcıoğlu kaç yaşında? Mert Yazıcıoğlu boyu kaç? Mert Yazıcıoğlu seviligi var mı? Mert Yazıcıoğlu ile ilgili tüm bilinmeyenler haberimizde.


Mert Yazıcıoğlu kimdir? Mert Yazıcıoğlu nereli? Mert Yazıcıoğlu boyu kaç?


Bir Litre Gözyaşı dizisi ile ünlenen Mert Yazıcıoğlu internet ortamında oldukça popüler olmuş durumda. Dizide Mahir rolünü oynayan ve Bir Litre Gözyaşı 6. bölümde Cihan'a sürpriz evlenme teklifi eden Mahir'in gerçek ismi büyük merak uyandırmıştı. Bir Litre Gözyaşı dizisinde Mahir rolünü oynayan Mert Yazıcıoğlu'unun nereli olduğu ve kaç yaşında olduğu internet ortamında oldukça sık aranmaya başladı.

MERT YAZICIOĞLU KİMDİR?
19 yaşında, Cihan'ın önce en yakın erkek arkadaşı, ilerleyen zamanlarda da her şeyi olacak… Karizmatik ama yaşıtlarından farklı biri, çevresiyle mümkün olduğunca az iletişim kuruyor. Doğuştan isyankar, bazen kabalığa varacak derecede dobra biri... Serinkanlılığı, kendine yeter hali, asiliği, herkese kendince kafa tutuşu akranları tarafından “tuhaf” biri olarak görülmesine neden oluyor ama bu bir yandan onu çekici de kılıyor.


Bir Litre Gözyaşı dizisi Cihan ve Mahir kimdir? Cihan ve Mahir isimleri


Kanal D ekranlarında her Pazar akşamı yayınlanmaya başlayan Bir Litre Gözyaşı dizisi izleyiciler tarafından büyük beğeni kazandı. Bir Litre Gözyaşı dizisinde başrolleri oynayan Cihan ve Mahir karakterleri ise oldukça merak uyandırdı. Bir Litre Gözyaşı dizisi oyuncuları ve gerçek isimleri. Bir Litre Gözyaşı dizisi Cihan ve Mahir'in gerçek isimleri haberimizde.

FutbolArena akşam haberleri turu (19 Nisan 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.