comScore

BİM'den büyük fırsat! Kaçırılmayacak indirimli ürünler (BİM aktüel ürünler 4-5 Şubat)

04 Şubat 2019, Pazartesi 15:02
BİM'den büyük fırsat! Kaçırılmayacak indirimli ürünler (BİM aktüel ürünler 4-5 Şubat)

BİM Market özellikle faaliyet gösterdiği bölgelerde etkili indirim kampanyaları ile dikkat çekiyor. BİM Market indirimlerinden faydalanmak isteyen vatandaşlar BİM Market insertleri 4-5 Şubat 2019 şeklinde aramalar yapıyor. Bizler de BİM Market indirim kampanyalarından sizleri haberdar etmek için haberimizi hazırladık.

BİM Market indirimlerini merak eden vatandaşlar için BİM Market insertlerini sizlere hazırladık. Yeni yapılan insertlerde BİM Market kampanyalarındaki fırsatlar dikkat çekiyor. Vatandaşlar 4-5 Şubat tarihleri arasında BİM Marketlerden yapacakları alışverişlerde büyük indirim fırsatlarından faydalanabilecekler. Muhteşem ürünleriyle BİM Market indirimleri arasında hangü ürünlerin yer aldığını haberimizden görebilirsiniz. İstanbul'da BİM Market nerede, Ankara'da BİM Market nerede şeklinde yapılan aramaların yanıtlarını da haberimizde bulabilirsiniz. BİM Market kimin, BİM Market ne zaman kuruldu, BİM Market hangi ürünleri satıyor şeklinde merak edilen soruların yanıtlarını da hazırladık. 
 

BİM Market 4-5 Şubat indirimli ürünleri (BİM Market insertleri yayınlandı mı? BİM Market kampanyaları neler?)


BİM Market 4-5 Şubat kampanyaları arasında birbirinden farklı ürün gruplarında yaşanan fiyat indirimleri dikkat çekiyor. BİM Market indirimlerinden faydalanmak için vatandaşların 4-5 Şubat tarihleri arasında bulundukları bölgelerde BİM Marketlere giderek alışveriş yapmaları çağrısında bulunuldu. 

BİM MARKET 4-5 Şubat KATALOĞU

BİM Market indirimleri arasında bakliyat ürünlerinde yaşanan indirimler dikkat çekiyor. Aynı zamanda saç tarağı, makyaj seti gibi ürünlerde indirimler söz konusu. Vatandaşlar 4-5 Şubat tarihleri arasında BİM Marketler üzerinden uygun fiyatlara alışveriş yapabilecekler. 
BİM MARKET İNDİRİMLİ ÜRÜNLER 4-5 Şubat

BİM Market insertleri yine oldukça büyük fırsatlarla dolu olarak yayına alınırken, birçok vatandaş tarafından da beğeniyle karşılandı. BİM Market indirimli ürünlerinde meyve sebze fiyatları da dikkat çekiyor. Meyve sebze indirimli fiyatlarına BİM Market 4-5 Şubat insertlerinden bakabilirsiniz.


 

BİM Market kimin? BİM Market ne zaman kuruldu? BİM Market nerede?


BİM Marketlerde yaşanan indirim ve kampanyaların ilgiyle takip edilmesinin ardından vatandaşların en çok merak ettiği konuların başında da BİM Market kimin, BİM Market ne zaman kuruldu gibi soruların yanıtları aranıyor. BİM Market'ten bu konuda yapılan açıklama şu şekilde:

"Faaliyetlerine 1995 yılında 21 mağazayla başlayan BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. ana ilkesi, temel gıda ve tüketim malzemelerinin mümkün olan en uygun fiyat ve en yüksek kaliteyle tüketiciye ulaştırılmasıdır.

Yüksek indirim (hard-discount) modelinin Türkiye'deki ilk temsilcisi olan BİM, portföyünü yaklaşık 700 ürünle sınırlı tutmakta ve çok sayıda özel markalı ürüne sahip olmayı hedeflemektedir.

BİM, mağaza sayısı ve cirosunu istikrarlı bir biçimde artırma politikasını 2018 yılında da sürdürmüştür; Yıl içinde üç yeni bölge merkezinin yanısıra 598 (+20 FİLE) yeni mağaza açarak mağaza sayısında yaklaşık %10 oranında büyüme kaydeden BİM, 2018 yıl sonu itibariyle Türkiye'de 6.672 (FİLE ile 6.736) mağaza sayısına ulaşmıştır. BİM, gelişimini, kalite anlayışından ve müşteri memnuniyeti önceliğinden vazgeçmeksizin, etkin maliyet yönetimi politikasıyla sürdürmektedir.

Uluslararası bir şirket olma vizyonuyla hareket eden BİM yeni ülkelere açılmakla ilgili çalışmalarına devam etmektedir. BİM 2018 yılında 60 yeni mağaza açarak 442 mağazaya ulaştığı Fas operasyonlarını tüm hızıyla sürdürmektedir. 2018 yılında Mısır'da 35 yeni mağaza açan BİM kısa süre içinde bu ülkede 300 mağazaya ulaşmıştır.

BİM, başta müşterileri ve tedarikçileri olmak üzere tüm paydaşlarıyla kurduğu güvene dayalı ilişkiler ve çalışanlarının kusursuz hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam etmektedir."

BİM MARKET HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)