comScore

BİM'den bayram için müthiş haber! (BİM aktüel ürünler indirimleri 5-7 Haziran)

03 Haziran 2019, Pazartesi 11:54
BİM'den bayram için müthiş haber! (BİM aktüel ürünler indirimleri 5-7 Haziran)

BİM marketlerinde bayram boyunca müthiş indirimler sizleri bekliyor. BİM mağazalarında birçok üründe bayram boyunca indirim uygulanacağı açıklandı. BİM aktüel ürünler listesinde indirimli olan ürünleri sizler için hazırladık. BİM indirimlerinden faydalanmak için haberimizi takip edebilir ve 5-7 Haziran BİM indirimli ürünler listesine göz atabilirsiniz.

BİM bayram indirimleri kapsamın birçok üründe indirimli fiyat uygulamasına geçtiğini açıkladı. BİM marketlerinden 5-7 Haziran tarihlerinde yapacağız alışverişlerde birçok üründe indirim söz konusu olacak. BİM marketlerinde aktüel ürünler listesinde yer alan tüm ürünleri sizler için hazırladık. BİM aktüel ürünler listesinde yer alan tüm ürünlere göz atarak bayram haftası boyunca alışverişlerinizi yapabilirsiniz. BİM indirimleri arasında BİM bayram indirimli ürünleri haberimizde bulabilirsiniz. 
 

BİM bayram indirimleri 5-7 Haziran (BİM aktüel ürünler indirimleri 7 Haziran kataloğu)


Türkiye'nin her il ve ilçesinde yer alan BİM marketlerde bayram boyunca birbirinden cazip fırsatlar müşterilerin hizmetlerine sunulmuş durumda. BİM marketlerde bayram haftasında yapılacak alışverişlerde uygulanacak cazip indirimleri kaçırmamak adına BİM aktüel indirimler kataloğuna göz atabilirsiniz. BİM marketlerinde 5-7 Haziran arasında birçok üründe indirim uygulanacağı gibi bayram haftası dolayısıyla BİM bayram indirimleri de uygulanacak. 

BİM BAYRAM İNDİRİMLERİ (BİM 7 HAZİRAN KATALOĞU)


BİM AKTÜEL ÜRÜNLER İNDİRİMLERİ 5 HAZİRAN KATALOĞU

BİM marketlerinde aktüel ürünler listesinde 5 Haziran tarihinden itibaren indirime girecek ürünlerin başında 1 kilogramlık Rize Doğuş Çay dikkat çekiyor. 1 kilo Rize Doğuş çayı 5 Haziran'dan itibaren BİM marketlerinde indirimli fiyat olan 19.90 TL'den satın alabileceksiniz. Ayrıca BİM 5 Haziran indirimleri arasında yer alan diğer ürünlere aşağıdaki görsel üzerinden bakabilir ve detaylar için fotoğrafa tıklayabilirsiniz. 

 

BİM ne zaman kuruldu? BİM nerede? 


BİM mağazası tarafından yapılan açıklamada firma hakkında verilen bilgiler şu şekilde: 

"Faaliyetlerine 1995 yılında 21 mağazayla başlayan BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. ana ilkesi, temel gıda ve tüketim malzemelerinin mümkün olan en uygun fiyat ve en yüksek kaliteyle tüketiciye ulaştırılmasıdır.

Yüksek indirim (hard-discount) modelinin Türkiye'deki ilk temsilcisi olan BİM, portföyünü yaklaşık 700 ürünle sınırlı tutmakta ve çok sayıda özel markalı ürüne sahip olmayı hedeflemektedir.

BİM, mağaza sayısı ve cirosunu istikrarlı bir biçimde artırma politikasını 2018 yılında da sürdürmüştür; Yıl içinde üç yeni bölge merkezinin yanısıra 598 (+20 FİLE) yeni mağaza açarak mağaza sayısında yaklaşık %10 oranında büyüme kaydeden BİM, 2018 yıl sonu itibariyle Türkiye'de 6.672 (FİLE ile 6.736) mağaza sayısına ulaşmıştır. BİM, gelişimini, kalite anlayışından ve müşteri memnuniyeti önceliğinden vazgeçmeksizin, etkin maliyet yönetimi politikasıyla sürdürmektedir.

Uluslararası bir şirket olma vizyonuyla hareket eden BİM yeni ülkelere açılmakla ilgili çalışmalarına devam etmektedir. BİM 2018 yılında 60 yeni mağaza açarak 442 mağazaya ulaştığı Fas operasyonlarını tüm hızıyla sürdürmektedir. 2018 yılında Mısır'da 35 yeni mağaza açan BİM kısa süre içinde bu ülkede 300 mağazaya ulaşmıştır.

BİM, başta müşterileri ve tedarikçileri olmak üzere tüm paydaşlarıyla kurduğu güvene dayalı ilişkiler ve çalışanlarının kusursuz hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam etmektedir."

Futbolrena Haber Turu (17 Eylül 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.