comScore

BİM iPhone satacak mı? (BİM indirimleri 15-17 Ağustos) BİM aktüel ürün kataloğu

15 Ağustos 2018, Çarşamba 10:00
BİM iPhone satacak mı? (BİM indirimleri 15-17 Ağustos) BİM aktüel ürün kataloğu

BİM iPhone satacak mı? BİM iPhone kaç TL? BİM iPhone kampanyası iptal mi edildi? BİM iPhone indirimi ne kadar? Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıklaması sonrası BİM iPhone kampanyalarını kaldırdı mı? BİM indirimleri, BİM kampanyaları ve fırsatlarını haberimizden takip edebilirsiniz. BİM ürün kataloğu gibi aramalar yaparak aradığınız BİM indirim fırsatlarını haberimizde takip edebilirsiniz.

BİM indirimleri! BİM indirim kataloğunu incelemek isteyen BİM indirimlerinden faydalanmak isteyenler için BİM marketlerinin 17 Ağustos'ta sunmuş olduğu aktüel ürünler kategorisinde yer alan ürünleri sizlere hazırladık.

BİM bir süre önce başlattığı iPhone kampanyaları hakkında flaş bir karar aldı. BİM iPhone indiriminin iptal edildiği açıklandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Amerikan malı elektornik ürünlere karşı yaptığı boykot çağrısına BİM'den destek geldi. BİM'den yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:
“Sayın müşterilerimiz, 17.08.2018 tarihinde afişimizde bulunan telefon iPhone 6 ürünümüzün satışı durdurulmuştur. Anlayışınız için teşekkür ederiz.” 
 

15-17 Ağustos BİM indirimleri (BİM aktüel ürünler 15-17 Ağustos 2018)


BİM mağazalarında en sağlıklı ve hijyenik ürünleri uygun fiyatlar karşılığında satın alabiliyorsunuz. BİM marketlerinde sunulan indirim fırsatlarından faydalanmak için BİM ürün kataloğunu kaçırmamalısınız. BİM mağazalarında etli taze mamüller, süt ve süt ürünleri, kahvaltılık, içecekler, bakliyat ve unlu mamüller, tatlılar ve atıştırmalıklar, meyve ve sebzeler, dondurulmuş yiyecekler, gıda dışında ürünler, temizlik malzemeleri gibi birçok ürün grubundan kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

BİM İNDİRİMLİ ÜRÜNLER (15-17 AĞUSTOS)

Fakir Tost Makinesi: 109 TL
Fakir Belender Robot Seti: 145 TL
Paşabahçe Dilimli Kek Kalıbı: 11,50 TL
Kütahya Porselen Kahvaltı Seti: 59,90 TL
Baharat Öğütücü Değirmen: 29,90 TL

TAM ÜRÜN LİSTESİ İÇİN TIKLAYIN


FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)