comScore

BİM indirimli ürünler 8 Ağustos (BİM aktüel ürünler kataloğu)

08 Ağustos 2018, Çarşamba 08:59
BİM indirimli ürünler 8 Ağustos (BİM aktüel ürünler kataloğu)

BİM ürünlerinde indirim fırsatlarını kaçırmayın! BİM indirimli ürünler kataloğunu inceleyerek BİM fırsatlarından haberdar olabilirsiniz. BİM indirimli ürünler 8 Ağustos arasında hangi ürünler öne çıkıyor? BİM kataloğu ve BİM indirim fırsatları haberimizde.

BİM indirimleri! BİM indirim kataloğunu incelemek isteyen BİM indirimlerinden faydalanmak isteyenler için BİM marketlerinin 8 Ağustos'ta sunmuş olduğu aktüel ürünler kategorisinde yer alan ürünleri sizlere hazırladık. 8 Ağustos BİM indirim ürünleri arasında öne çıkanlar hangileri, BİM ürün kataloğu, BİM aktüel ürünleri ve BİM mağazalarında uygulanan fırsatlar haberimizde yer alıyor. 
 

8 Ağustos Çarşamba BİM kampanyaları (BİM indirimli ürünler 8 Ağustos 2018)


BİM mağazalarında en sağlıklı ve hijyenik ürünleri uygun fiyatlar karşılığında satın alabiliyorsunuz. BİM marketlerinde sunulan indirim fırsatlarından faydalanmak için BİM ürün kataloğunu kaçırmamalısınız. BİM mağazalarında etli taze mamüller, süt ve süt ürünleri, kahvaltılık, içecekler, bakliyat ve unlu mamüller, tatlılar ve atıştırmalıklar, meyve ve sebzeler, dondurulmuş yiyecekler, gıda dışında ürünler, temizlik malzemeleri gibi birçok ürün grubundan kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

8 AĞUSTOS İNDİRİMLİ BİM ÜRÜNLERİ
Çikolatalı İçecek Torku Banada: 1,95 TL
Demirhindi İçeceği: 5,95 TL
Şeftali Parçacıklı Soğuk Çay: 2,75 TL
Limonlu Doğal Zengin Mineralli Soda: 4,25 TL
Gazli İçecek Sprite 1L: 2,75 TL
Meyve Sulu Doğal Zengin Mineralli Gazlı İçecek Kızılar: 5,95 TL
Pipetli İçecek Milky Sip: 2,25 TL

BİM AKTÜEL ÜRÜNLERİN TAM LİSTESİ İÇİN TIKLAYIN >>


 

BİM Aktüel Ürünleri Nelerdir? (BİM 8 Ağustos Aktüel ürünler)


BİM mağazasının aktüel ürünlerle ilgili müşterilerine yapmış olduğu açıklama şu şekilde:

"Tüm tüketiciler her zaman en ucuzu takip ederler. Akılcı müşteriler ise takip etmekle kalmaz, onları bulup satın alırlar. İşte BİM siz akılcı müşterilerimiz için haftada iki gün 10-15 arası ürünü aktüel ürün olarak çok uygun fiyatlara satışa sunuyor. Spot ürünler de dediğimiz bu grup stoklarda sürekli olarak bulundurulmayan, haftalık periyotlarla siz müşterilerimize sunulan ürünlerdir. Bu ürünler limitli sayıda olup, çok kısa zamanda yüksek kalitesi ve düşük fiyatıyla tükenen ürünlerdir. Aklınıza gelebilecek, ihtiyacınız olabilecek her ürün senenin belli dönemlerinde siz müşterilerimize BİM tarafından bir fırsat olarak sunulmaktadır.

BİM bu ürünleri satışa sunarken sürekli satışta olan gıda ürünlerinin yanında aktüel ürünleriyle de günlük yaşantınızın her anına değer katmayı amaçlamaktadır. Her hafta değişen ürün çeşitliliğimizle bir sonraki hafta sizleri bir küçük ev aleti ya da yatak örtüsüyle şaşırtabiliriz. Aktüel ürünler grubunda da BİM için üretilen özel markalı ürünlerin kalite güvencesini yaşayabilirsiniz."

Aydın Cingiz ile Bi' Dakka | Ersun Yanal sorumluluktan kaçabilir mi?


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.