comScore

BİM indirimli ürünler 27 Ağustos (BİM kampanyaları Ağustos) BİM aktüel ürün kataloğu

27 Ağustos 2018, Pazartesi 12:19
BİM indirimli ürünler 27 Ağustos (BİM kampanyaları Ağustos) BİM aktüel ürün kataloğu

27 Ağustos Pazartesi BİM market indirimli ürünler. BİM market indirimli ürünlerden faydalanmak ve kampanyaları takip etmek istiyorsanız BİM indirimli ürünler 27 Ağustos Pazartesi haberimize göz atabilirsiniz.

BİM indirimli ürünlerini incelemek ve fırsatları kaçırmamak için doğru adrestesiniz. Sizler için 27 Ağustos BİM indirimli ürün kataloğunu hazırladık. BİM marketlerinde her gün ve haftalık yapılan indirim kampanyalarını kaçırmamak için BİM indirimli ürünler aramaları üzerinden internetten gerekli sonuçlara ulaşabilirsiniz. BİM marketlerinde gıda ürünlerinde hangi kampanyalar yapılıyor, BİM tekstil ürünlerinde ve bakliyat grubunda neler indirimli? BİM Ağustos ayı ürün indirim fiyatları haberimizde.


BİM indirimli ürünler 27 Ağustos (BİM aktüel ürünler)


Bim indirimli ürünler ve BİM aktüel ürünler hakkında bilgi sahibi olmak, kampanyalardan faydalanmak ve indirimleri kaçırmak istemeyen vatandaşlarımız internette BİM indirimli ürünleri aratıyor. . BİM marketler aracılığıyla gıda alışverişlerini yapanlar marketteki indirim fırsatlarını takip ederek uygun fırsatlardan yararlanabilirler. BİM marketlerinde gıda, şarküteri, bakliyat, tatlı ve pasta çeşitleri, dondurulmuş hazır gıdalar ve daha birçok ürünü bulabilirler. 

BİM İNDİRİMLİ ÜRÜNLER
TV ÜNİTESİ 75,00 TL
AHŞAP AYAKLI PUF 75,00 TL
FAKİR SÜPÜRGE 109 TL
FAKİR BUHARLI ÜTÜ 99,90 TL
SİLİKON YASTIK 9,90 TL
AYAK HAVLUSU 4,90 TL
 

TÜM ÜRÜNLER İÇİN TIKLAYIN! BİM aktüel ürünler nedir? BİM aktüel ürünler ne zaman satışa sunuluyor?


Tüm tüketiciler her zaman en ucuzu takip ederler. Akılcı müşteriler ise takip etmekle kalmaz, onları bulup satın alırlar. İşte BİM siz akılcı müşterilerimiz için haftada iki gün 10-15 arası ürünü aktüel ürün olarak çok uygun fiyatlara satışa sunuyor. Spot ürünler de dediğimiz bu grup stoklarda sürekli olarak bulundurulmayan, haftalık periyotlarla siz müşterilerimize sunulan ürünlerdir. Bu ürünler limitli sayıda olup, çok kısa zamanda yüksek kalitesi ve düşük fiyatıyla tükenen ürünlerdir. Aklınıza gelebilecek, ihtiyacınız olabilecek her ürün senenin belli dönemlerinde siz müşterilerimize BİM tarafından bir fırsat olarak sunulmaktadır.

BİM bu ürünleri satışa sunarken sürekli satışta olan gıda ürünlerinin yanında aktüel ürünleriyle de günlük yaşantınızın her anına değer katmayı amaçlamaktadır. Her hafta değişen ürün çeşitliliğimizle bir sonraki hafta sizleri bir küçük ev aleti ya da yatak örtüsüyle şaşırtabiliriz. Aktüel ürünler grubunda da BİM için üretilen özel markalı ürünlerin kalite güvencesini yaşayabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)