comScore

BİM indirimli ürünler (10-14 Ağustos) BİM aktüel ürünler kataloğu

09 Ağustos 2018, Perşembe 11:05
BİM indirimli ürünler (10-14 Ağustos) BİM aktüel ürünler kataloğu

BİM indirimli ürün kataloğu! BİM indirimli ürünler kataloğunu inceleyerek BİM fırsatlarından haberdar olabilirsiniz. BİM indirimli ürünler 10-14 Ağustos arasında hangi ürünler öne çıkıyor? BİM kataloğu ve BİM indirim fırsatları haberimizde.

BİM indirimli ürünler kataloğunu inceleyerek BİM indirimlerinden faydalanabilirsiniz. BİM 10-14 Ağustos indirimli ürünler kataloğunda BİM ürünlerinin fiyatlarını görerek alışverişe gidebilirsiniz. BİM marketlerde ugulanan BİM fırsatları ve BİM kampanyalarını haberimizden takip edebilirsiniz. Sizler için BİM indirimli ürünler 10-14 Ağustos indirimli ürünler kataloğunun incelemesini yaparak hangi ürünlerde kampanya yapıldığını yazıyoruz. BİM indirimli ürünler 10-14 Ağustos günü kataloğunu haberimizden inceleyebilirsiniz. 
 

BİM indirimli ürünler (BİM aktüel ürün kataloğu 10-14 Ağustos)


BİM mağazaları Türkiye'nin her bölgesinde faaliyet göstermektedir. BİM marketlerinden indirimli ürünlerden haberdar olmak ve BİM indirimli ürünler kataloğunu incelemek için haberimizi okuyabilirsiniz. BİM mağazalarında etli taze mamüller, süt ve süt ürünleri, kahvaltılık, içecekler, bakliyat ve unlu mamüller, tatlılar ve atıştırmalıklar, meyve ve sebzeler, dondurulmuş yiyecekler, gıda dışında ürünler, temizlik malzemeleri gibi birçok ürün grubundan kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

10 AĞUSTOS BİM İNDİRİMLİ ÜRÜNLER
Paslanmaz fırın tepsisi: 9,95
3'lü erzak kabı: 12,50
LEnovo Moto E4 XT1762: 599
Pratik ipli doğrayıcı: 17,90
6'lı Reçellik: 6,95
Plastik çerezlik: 1,50 
12'li Esta çay seti: 17,90 

BİM AKTÜEL ÜRÜNLERİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN


 

BİM ürün çeşitleri neler? (BİM'de hangi ürünler var?)


BİM mağazaları en sağlıklı ve hijyenik koşullarda üretilmiş ürünlerden oluşan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Mağazalarımızda İslami kurallara uygun hazırlanmış lezzetli kırmızı ve beyaz etler ile et ürünleri, en taze ve sağlıklı sütlü mamuller, zengin ve yöresel peynir çeşitleri, en kaliteli bakliyat ve unlu mamuller tüketicilerle buluşuyor. Kuruyemiş ve atıştırmalık ürünler, en taze sebze ve meyveler, kolayca hazırlayarak sofranıza servis edebileceğiniz dondurulmuş ürünler, gıda dışı ürünler ve temizlik malzemeleri BİM'in zengin ürün yelpazesini tamamlıyor. Bütün bu ürünlerin ortak özellikleri yüksek kaliteli ve düşük fiyatlı olmaları. Ayrıca bunların birçoğunu, sadece BİM'de bulabileceğiniz, sadece BİM müşterileri için üretilen yüksek kaliteli özel markalar oluşturuyor. Keyifli, sağlıklı ve kazançlı bir alışveriş BİM'de sizi bekliyor!

FutbolArena akşam haberleri turu (26 Nisan 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.