comScore

BİM indirimli ürünler 10 Ağustos (BİM kampanyaları Ağustos) BİM aktüel ürün kataloğu

10 Ağustos 2018, Cuma 13:57
BİM indirimli ürünler 10 Ağustos (BİM kampanyaları Ağustos) BİM aktüel ürün kataloğu

BİM nedir? BİM indirimli ürünler hangileri? BİM marketinde 10 Ağustos indirimli ürünleri kaçırmamak ve fırsatlardan yararlanmak için haberimizi takip edebilirsiniz. BİM marketlerinde haftalık olarak yapılan haftanın fırsatları, günün indirimli ürünleri ayın fırsat ürünleri gibi kampanyaları haberimizden takip edebilirsiniz. BİM Ağustos ayı indirim kateloğu da haberimizde yer alıyor.

BİM indirimli ürünlerini incelemek ve fırsatları kaçırmamak için doğru adrestesiniz. Sizler için 10 Ağustos BİM indirimli ürün kataloğunu hazırladık. BİM marketlerinde her gün ve haftalık yapılan indirim kampanyalarını kaçırmamak için BİM indirimli ürünler aramaları üzerinden internetten gerekli sonuçlara ulaşabilirsiniz. BİM marketlerinde gıda ürünlerinde hangi kampanyalar yapılıyor, BİM tekstil ürünlerinde ve bakliyat grubunda neler indirimli? BİM Ağustos ayı ürün indirim fiyatları haberimizde.
 

BİM indirimli ürünler 10 Ağustos (BİM aktüel ürünler)


BİM mağazalarından alışveriş yapanlar için BİM indirimleri haberimizi hazırladık. BİM marketlerde her gün ve hafta birbirinden cazip kampanyalar vatandaşların hizmetine sunuluyor. BİM marketler aracılığıyla gıda alışverişlerini yapanlar marketteki indirim fırsatlarını takip ederek uygun fırsatlardan yararlanabilirler. BİM marketlerinde gıda, şarküteri, bakliyat, tatlı ve pasta çeşitleri, dondurulmuş hazır gıdalar ve daha birçok ürünü bulabilirler. 

10 AĞUSTOS BİM AKTÜEL ÜRÜNLER
Paslanmaz fırın tepsisi: 9,95
3'lü erzak kabı: 12,50
LEnovo Moto E4 XT1762: 599
Pratik ipli doğrayıcı: 17,90
6'lı Reçellik: 6,95
Plastik çerezlik: 1,50 
12'li Esta çay seti: 17,90 

TÜM ÜRÜNLER İÇİN TIKLAYIN! 

BİM 10 AĞUSTOS İNDİRİMLİ ÜRÜN KATALOĞUAydın Cingiz ile Bi' Dakka | Ersun Yanal sorumluluktan kaçabilir mi?


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.