comScore

BİM et tavuk fiyatları (BİM aktüel ürünler 10-11-14 Eylül)

10 Eylül 2018, Pazartesi 10:57
BİM et tavuk fiyatları (BİM aktüel ürünler 10-11-14 Eylül)

BİM marketlerinde her hafta yenilenen indirimli ürünler kataloğuyla birlikte kampanya fırsatlarından faydalanabilirsiniz. BİM indirimlerinden haberdar olmak için FutbolArena üzerinden BİM indirim kampanya günlerini takip edebilirsiniz. BİM kampanyaları arasında kaçırılmayacak fırsat gelişmeleri burada olacak.

BİM indirimleri arasında 10 Eylül Pazartesi günü hangi ürünler öne çıkıyor? Vatandaşların büyük ilgiyle takip ettiği BİM indirimleri arasında Pazartesi günü öne çıkan fırsatları sizler için derledik. BİM indirimleri ve BİM indirim kataloğuna ulaşmak için haberimizde yer alan BİM 8-14 Eylül kataloğuna göz atabilir ve BİM internet sitesine ulaşarak tüm ürünler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. 
 

BİM indirimleri 10 Eylül Pazartesi (BİM aktüel ürünler 11-14 Eylül)


BİM marketlerinde birçok ürün kategorisinde indirim fırsatlarından fayadanabilirsiniz. BİM et fiyatları, BİM tavuk indirimleri, BİM yumurta ne kadar, BİM pirinç fiyatları 10 Eylül, BİM ekmek ne kadar, BİM kahvaltılık ücretleri, BİM salam fiyatı, BİM çay ne kadar, BİM çikolata fiyatları gibi birçok ürünün fiyatları ve indirim oranları merak ediliyor.

BİM 14 EYLÜL CUMA'DAN İTİBAREN İNDİRİMLER

 

BİM Aktüel Ürünleri Nelerdir? (BİM 11-14 Eylül Aktüel ürünler)


BİM mağazasının aktüel ürünlerle ilgili müşterilerine yapmış olduğu açıklama şu şekilde:

"Tüm tüketiciler her zaman en ucuzu takip ederler. Akılcı müşteriler ise takip etmekle kalmaz, onları bulup satın alırlar. İşte BİM siz akılcı müşterilerimiz için haftada iki gün 10-15 arası ürünü aktüel ürün olarak çok uygun fiyatlara satışa sunuyor. Spot ürünler de dediğimiz bu grup stoklarda sürekli olarak bulundurulmayan, haftalık periyotlarla siz müşterilerimize sunulan ürünlerdir. Bu ürünler limitli sayıda olup, çok kısa zamanda yüksek kalitesi ve düşük fiyatıyla tükenen ürünlerdir. Aklınıza gelebilecek, ihtiyacınız olabilecek her ürün senenin belli dönemlerinde siz müşterilerimize BİM tarafından bir fırsat olarak sunulmaktadır.

BİM bu ürünleri satışa sunarken sürekli satışta olan gıda ürünlerinin yanında aktüel ürünleriyle de günlük yaşantınızın her anına değer katmayı amaçlamaktadır. Her hafta değişen ürün çeşitliliğimizle bir sonraki hafta sizleri bir küçük ev aleti ya da yatak örtüsüyle şaşırtabiliriz. Aktüel ürünler grubunda da BİM için üretilen özel markalı ürünlerin kalite güvencesini yaşayabilirsiniz."

 

FutbolArenaakşam haberleri turu (20 Mayıs 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.