comScore

BİM bayram indirimleri (BİM aktüel ürün kataloğu 23-24 Ağustos)

23 Ağustos 2018, Perşembe 10:15
BİM bayram indirimleri (BİM aktüel ürün kataloğu 23-24 Ağustos)

BİM bayram indirimleri 23-24 Ağustos arasında birçok üründe büyük fırsatlar vatandaşları bekliyor. BİM marketlerde bayram sırasında yapılacak alışverişlerde uygulanacak kampanyalarla ilgili detaylı bilgileri haberimizde hazırladık. BİM indirimleri 23-24 Ağustos ve kampanyalarından haberdar olmak ve BİM aktüel ürün kataloğunu incelemek için haberimize göz atabilirsiniz. 

BİM indirimleri 23-24 Ağustos kataloğu! BİM marketlerinde bugün ve yarın yapılacak olan alışverişlerde hangi ürünlerde fırsatlar sunulacak? BİM aktüel ürün kataloğunu inceleyerek 24 Ağustos Cuma gününden itibaren indirimli olarak alabileceğiniz ürünleri görebilirsiniz. BİM marketlerde her hafta yapılan indirim fırsatlarında bu hafta yer alan ürünleri sizler için hazırladık. 

BİM indirimleri, BİM kampanyaları, BİM kataloğu, BİM aktüel ürünler kataloğu 23-24 Ağustos gibi tüm aramalarınızın yanıtları haberimizde. 
 

BİM 23-24 Ağustos indirim kataloğu (BİM indirimli ürünler)


BİM marketlerde uzun yıllardır devam eden indirim fırsatları kaldığı yerden tüm hızıyla sürüyor. BİM indirimlerinden faydalanmak için bulunduğunuz yerdeki BİM marketlere uğramanız yeterli olacaktır. BİM marketlerinde gıdadan, temizlik ürünlerine, şarküteri ürünlerinden, kahvaltılık ürünlere ve meyve sebzeden hazır dondurulmuş gıdalara kadar birçok ürünlerde fırsatlardan faydalanabilirsiniz. 
BİM AKTÜEL ÜRÜNLERİN TAM LİSTESİ İÇİN TIKLAYIN
İŞTE 24 AĞUSTOS CUMA'DAN İTİBAREN İNDİRİMLİ ÜRÜNLER
 

BİM aktüel ürünler nedir? BİM aktüel ürünler ne zaman satışa sunuluyor?


Tüm tüketiciler her zaman en ucuzu takip ederler. Akılcı müşteriler ise takip etmekle kalmaz, onları bulup satın alırlar. İşte BİM siz akılcı müşterilerimiz için haftada iki gün 10-15 arası ürünü aktüel ürün olarak çok uygun fiyatlara satışa sunuyor. Spot ürünler de dediğimiz bu grup stoklarda sürekli olarak bulundurulmayan, haftalık periyotlarla siz müşterilerimize sunulan ürünlerdir. Bu ürünler limitli sayıda olup, çok kısa zamanda yüksek kalitesi ve düşük fiyatıyla tükenen ürünlerdir. Aklınıza gelebilecek, ihtiyacınız olabilecek her ürün senenin belli dönemlerinde siz müşterilerimize BİM tarafından bir fırsat olarak sunulmaktadır.

BİM bu ürünleri satışa sunarken sürekli satışta olan gıda ürünlerinin yanında aktüel ürünleriyle de günlük yaşantınızın her anına değer katmayı amaçlamaktadır. Her hafta değişen ürün çeşitliliğimizle bir sonraki hafta sizleri bir küçük ev aleti ya da yatak örtüsüyle şaşırtabiliriz. Aktüel ürünler grubunda da BİM için üretilen özel markalı ürünlerin kalite güvencesini yaşayabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)