comScore

BİM aktüel ürünler 31 Ağustos (BİM indirim kampanyaları)

29 Ağustos 2018, Çarşamba 10:19
BİM aktüel ürünler 31 Ağustos (BİM indirim kampanyaları)

BİM marketlerinde birbirinden cazip indirim fırsatlarını kaçırmak istemiyorsanız BİM indirim kataloğunda yer alan ürünleri incelemenizi öneriyoruz. BİM kampanyaları ve BİM indirimleri şeklinde yapılan aramalar sonucunda BİM marketlerde hangi ürünlerde ve hangi tarihlerde indirim fırsatları olduğunu haberimizde öğrenebilirsiniz.

BİM indirimleri 31 Ağustos! BİM marketlerde her hafta ve her ayın çeşitli günlerinde birbirinden cazip indirim kampanyaları vatandaşlara sunuluyor. BİM marketlerinde bu hafta indirim fırsatları arasında yer alan ürünleri görmek için BİM indirim kataloğu 31 Ağustos, BİM kampanyaları, BİM indirimleri şeklinde aramalar yaparak haberimize ulaşabilir ve BİM indirimli ürünler listesini görebilirsiniz. 
BİM indirimlerinlerinde neler var, BİM indirimleri ne zaman, BİM indirim günleri, BİM kampanyalı ürünler, BİM kataloğu, BİM ürünleri indirim aramalarının yanıtları burada. 
 

BİM indirimleri 31 Ağustos (BİM aktüel ürünler kataloğu)


BİM mağazalarında en sağlıklı ve hijyenik ürünleri uygun fiyatlar karşılığında satın alabiliyorsunuz. BİM marketlerinde sunulan indirim fırsatlarından faydalanmak için BİM ürün kataloğunu kaçırmamalısınız. BİM mağazalarında etli taze mamüller, süt ve süt ürünleri, kahvaltılık, içecekler, bakliyat ve unlu mamüller, tatlılar ve atıştırmalıklar, meyve ve sebzeler, dondurulmuş yiyecekler, gıda dışında ürünler, temizlik malzemeleri gibi birçok ürün grubundan kampanyalardan faydalanabilirsiniz.
BİM 30 AĞUSTOS İNDİRİMLİ ÜRÜNLER

Buharlı ütü: 99 TL
Su ısıtıcı kettle: 89,90 TL
Klozet takımı 3 parça: 29,90 TL
Su geçirmez alez: 7,90 TL
Değişik renk ve desenlerde çif kişilik nevresim takımı: 59,90 TL
Wlsoft ayak havlusu: 4,90 TL

İNDİRİMLİ ÜRÜNLERİN TAM LİSTESİ İÇİN TIKLAYIN


FutbolArena Haber Turu (28 Eylül 2020)