comScore

BİM 4 ocak 2019 indirimli ürünler, BİM 4-8 Ocak aktüel ürünler listesi

05 Ocak 2019, Cumartesi 11:11
BİM 4 ocak 2019 indirimli ürünler, BİM 4-8 Ocak aktüel ürünler listesi

BİM indirimli ürünler fısatlarından yararlanmak isteyenler için BİM 4 ocak ve 8 ocak aktüel ürünler listesini sizler için hazırladık. BİM mağazalarından özel kampanyalardan bilgi sahibi olmak ve BİM indirimlerinden faydalanmak için BİM aktüel ürünler kataloğuna göz atabilirsiniz.

BİM indirimli ürünler 2019, BİM 4 ocak indirimleri, BİM 8 ocak aktüel ürünler, BİM aktüel ürünler 2019, BİM ürünleri indirim 2019, BİM 4-8 ocak indirimli ürünler listesi açıklandı. BİM ürünlerindeki indirimlerden haberdar olmak için BİM aktüel ürünler kataloğuna göz atabilirsiniz. BİM mağazalarında 4-8 ocak tarihlerinde uygulanacak olan indirimlerle ilgili haberimizi hazırladık. BİM nerede, BİM nedir, BİM en yakın market gibi soruların yanıtları da burada. 
 

BİM aktüel ürünler kataloğu yayınlandı! BİM aktüel ürünlerde neler var? (BİM 4-8 Ocak 2019)


BİM marketlerde her ahfta sunulan avantajlı ürünler arasında bu hafta neler olacak? BİM mağazalarında 4-8 Ocak 2019 tarihlerinde indirimli ürünlerin hangileri olacağı açıklandı. BİM marketlerde aktüel ürünler kategorisi altında yer alan ürünlerde indirimler yapılacak. BİM 4-8 Ocak 2019 kataloğunda yer alan indirimli ürünler şu şekilde: 

BİM AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU İÇİN TIKLAYIN >>>


BİM ne zaman kuruldu? BİM kaç şehirde var?


Faaliyetlerine 1995 yılında 21 mağazayla başlayan BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. ana ilkesi, temel gıda ve tüketim malzemelerinin mümkün olan en uygun fiyat ve en yüksek kaliteyle tüketiciye ulaştırılmasıdır.

Yüksek indirim (hard-discount) modelinin Türkiye'deki ilk temsilcisi olan BİM, portföyünü yaklaşık 700 ürünle sınırlı tutmakta ve çok sayıda özel markalı ürüne sahip olmayı hedeflemektedir.

BİM, mağaza sayısı ve cirosunu istikrarlı bir biçimde artırma politikasını 2017 yılında da sürdürmüştür; Yıl içinde üç yeni bölge merkezinin yanısıra 472 (+23 FİLE) yeni mağaza açarak mağaza sayısında yaklaşık %10 oranında büyüme kaydeden BİM, 2017 yıl sonu itibariyle Türkiye'de 6.074 (FİLE ile 6.118) mağaza sayısına ulaşmıştır. BİM, gelişimini, kalite anlayışından ve müşteri memnuniyeti önceliğinden vazgeçmeksizin, etkin maliyet yönetimi politikasıyla sürdürmektedir.

Uluslararası bir şirket olma vizyonuyla hareket eden BİM yeni ülkelere açılmakla ilgili çalışmalarına devam etmektedir. BİM 2017 yılında 53 yeni mağaza açarak 382 mağazaya ulaştığı Fas operasyonlarını tüm hızıyla sürdürmektedir. 2017 yılında ikinci yurt dışı operasyonu olan Mısır'da 50 yeni mağaza açan BİM kısa süre içinde bu ülkede 265 mağazaya ulaşmıştır.

BİM, başta müşterileri ve tedarikçileri olmak üzere tüm paydaşlarıyla kurduğu güvene dayalı ilişkiler ve çalışanlarının kusursuz hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

FutbolArenaakşam haberleri turu (20 Mayıs 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.