comScore

Beyazıt Öztürk, İspanya'da sevgilisi ile yakalandı! (Beyazıt Öztürk kimdir, kaç yaşında?)

18 Haziran 2018, Pazartesi 12:40
Beyazıt Öztürk, İspanya'da sevgilisi ile yakalandı! (Beyazıt Öztürk kimdir, kaç yaşında?)

Beyazıt Öztürk kimdir? Beyazıt Öztürk'ün yeni işi ne olacak? Ünlü komedyen Beyazıt Öztürk, İspanya'nın Barcelona şehrinde yeni sevgilsi ile görüntülendi.

FutbolArena - Beyaz Show programı ile yıllarca ekranlarda başarılı bir şekilde programcılık yapan ve daha sonra programı yayından kaldırılan Beyazıt Öztürk yeni sevgilisi ile İspanya'nın Barcelona kentinde basın mensuplarına yakalandı. Beyazıt Öztürk kimdir? Beyazıt Öztürk kaç yaşında? Beyazıt Öztürk'ün sevgilisi kim? Beyazıt Öztürk ne iş yapıyor? Beyazıt Öztürk ve sevgilisi hakkında tüm gelişmeler haberimizde.


Beyazıt Öztürk kiminle birlikte? Beyazıt Öztürk kaç yaşında?


Kanal D ekranlarında 22 yıl boyunca milyonlarca izleyici kitlesine hitap eden komedyen Beyazıt Öztürk uzun bir süredir gözlerden uzak bir hayat yaşıyordu. Beyazıt Öztürk önceki gün yeni sevgilisi ile İspanya'nın Barcelona şehrinde görüntülendi.

Beyaz Show'un kaldırılması ile birlikte başka projeler için yurt dışında yaşayan Beyazıt Öztürk, Barcelona'da yeni sevgilsi ile görüntülendi. Bir otelin balkonunda görüntülenen Beyazıt Öztürk'ün yanında bulunan sevgilisinin kim olduğu ise büyük merak konusu.


Beyazıt Öztürk kimdir? Beyazıt Öztürk'ün yeni işi ne olacak?


Beyazıt Öztürk (d. 12 Mart 1969, Bolu), kısaca Beyaz olarak bilinen, Türk sunucu, şovmen, televizyon ve radyo programcısı, şarkıcı, oyuncu.Üniversite yıllarında heves ettiği radyo programı sunuculuğundan, modern kültürün yeni eğlence stillerinden biri haline gelen stand-up'çılığa ve oradan televizyon ekranlarına sıçrayan ilginç bir kariyere sahip olan Öztürk; ironik bir biçimde "r" harfini telaffuz edememesine rağmen program sunuculuğu yapmış ve beklenilenin aksine oldukça büyük ilgi görmüştür. Eğlence ve komedi unsurlarına ağırlıklı olarak yer verdiği talk-show'unu yıllardır sürdürmekte ve popüler kültürün bir parçası olmasına rağmen, değişmeyen çizgisiyle Türk halkından büyük beğeni toplamaktadır. Sahne ve televizyon yaşamının başlangıcından beri adının kısaltılmış hâli "Beyaz"ı kullanmaktadır. Ayrıca Okan Üniversitesi Danışma Kurulu üyesidir.
Televizyon çalışmalarının yanı sıra 1999 yılında "Beyaz Türküler" adlı bir de türkü albümü çıkardı. Birçok reklam ve müzik klibinde oynamasının yanında, Aktüel dergisinde, "Kardan Adam" adını verdiği köşe yazıları yazmıştır.

 

FutbolArena Haber Turu (14 Eylül 2020)