comScore

Beyaz Show yayından kaldırıldı mı? Beyaz Show neden bitti? Beyaz Show son dakika! (Beyaz Show artık yayınlanmayacak mı?)

21 Mayıs 2018, Pazartesi 13:37
Beyaz Show yayından kaldırıldı mı? Beyaz Show neden bitti? Beyaz Show son dakika! (Beyaz Show artık yayınlanmayacak mı?)

Son dakika Beyaz Show yayından kalktı mı? Beyaz Show neden yayından kalktı? Beyaz Show'a ne oldu? Twitter'da trend topic olan Beyaz Show'un yayından kalkmasıyla ilgili insanlar internet ortamında Beyaz Show'un neden yayından kaldırıldığını merak etmeye başladı. Beyaz Show son dakika gelişmelerine haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena - Beyaz Show yayından kaldırıldı mı? Beyaz Show bitti mi? Beyaz Show'a ne oldu? Beyaz Show Kanal D'de artık yayınlanmayacak mı? Beyaz Show'da son dakika gelişmesi yaşanıyor. Beyaz Show'un yayından kaldırılıp kaldırılmadığını merak edenler için son dakika Beyaz Show ile ilgili karar çıktı. Resmi olarak henüz Beyazıt Öztürk'ten açıklama yapılmamasına rağmen Beyaz Show'un yayından kalıp kalkmadığını merak edenlere dair son dakika Beyaz Show gelişmelerine haberimizin devamından ulabilirsiniz. 

Beyaz Show bitti mi ve Beyaz Show yayından kaldırıldı mı sorularına yanıt arayanlar için Beyaz Show'la ilgili HT Magazin yazarı Mustafa Doğan, Beyaz Show programıyla ilgili bir yazı kaleme aldı. Mustafa Doğan'ın Beyaz Show'un yayından kaldırılmasıyla ilgili olarak yazdığı yazıyı okuyamayanlar için Beyaz Show'un yayından kalkmasıyla ilgili Mustafa Doğan'ın Beyaz Show yayından kalktı yazısını özet olarak şu şekilde okuyabilirsiniz:
 

Beyaz Show son dakika (Beyaz Show yayından kalktı mı?)


Beyaz Show'un yayından kalkıp kalkmadığını merak edenler için Habertürk Gazetesi yazarı Mustafa Doğan, "Malum, patronaj değişikliği sonrası hızlı bir dönüşüm yaşanıyor kanalda. Yayın çizgisi yavaş yavaş değişiyor. Nisan sonu programın yayınına aniden ara verilmesi de bundandı. Ama final kararını o değil, yeni yönetim aldı." ifadelerini kullandı. Mustafa Doğan ayrıca, "Nezaketen kendisine başka program yapması teklifi götürülmüş. Tabii Beyaz bunun ne anlama geldiğini biliyor, düşünmeden reddetmiş. Çeyrek asırlık bir programa böyle bir veda yakışmazdı. Zaten dediğim gibi, programın Kanal D macerası bitti, ekran macerası değil." dedi. 
Bu gelişmelerin ardından Beyaz Show yayından kalktı mı? Beyaz Show bitti mi? Beyaz Show artık yayınlanmayacak mı? Beyaz Show'la ilgili Mustafa Doğan'ın yazısının ardından Beyaz Show twitter'da trend topic oldu. Beyaz Show'un yayından kalktığını öğrenenler Beyaz Show'un yayından kalkmasıyla ilgili tweet attı. İşte Beyaz Show'un yayından kalkmasıyla ilgili yapılan bazı paylaşımlar:


Beyazıt Öztürk kimdir?


1969 yılında Memur bir ailenin 2. çocuğu olarak hayata merhaba diyen Beyaz Bolu‘da doğmuş, aslen Artvin‘lidir. Baba tarafından Gürcü'dür. Annesinin ismi Nurten Öztürk, babası ise Ali Rıza Öztürk'tür. Bursa Gemlik Lisesi'nin tamamlamıştır. Ardından Eskişehir Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nden mezun olmuştur. Bir dönem Lisanslı olarak basketbol oynamıştır.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"