comScore

Beyaz Show neden bitti? Sosyal medya ve twitter sallandı! (Beyaz Show bitti mi?)

21 Mayıs 2018, Pazartesi 14:53
Beyaz Show neden bitti? Sosyal medya ve twitter sallandı! (Beyaz Show bitti mi?)

Beyaz Show yayından kaldırıldı mı? Beyaz Show bitti mi? Beyaz Show neden bitti? Beyazıt Öztürk'ün uzun yıllar sunduğu Beyaz Show programının son dakika kararıyla yayından kalktığına dair gelişmelerin ardından sosyal medya ve internet ortamında insanlar Beyaz Show neden bitti? Beyaz Show yayından kalktı mı? diye merak etmeye başladı. 

FutbolArena - Beyaz Show neden bitti? sorularına yanıt arandıktan sonra sosyal medyada ve özellikle twitter ortamında Beyaz Show neden bitti? diye sorgulama yapanlar Beyaz Show'un yayından kalıp kalkmadığını merak etti. Beyaz Show'un yayından kalkması sonrasında ise sosyal medyada Beyaz Show trend topic listesine girerken, birçok insan Beyaz Show'la ilgili paylaşım yapmaya başladı. 

Bu gelişmelerin ardından Beyaz Show yayından kalktı mı? Beyaz Show bitti mi? Beyaz Show artık yayınlanmayacak mı? Beyaz Show'la ilgili Mustafa Doğan'ın yazısının ardından Beyaz Show twitter'da trend topic oldu. Beyaz Show'un yayından kalktığını öğrenenler Beyaz Show'un yayından kalkmasıyla ilgili tweet attı. İşte Beyaz Show'un yayından kalkmasıyla ilgili yapılan bazı paylaşımlar: 

Beyaz Show artık yayınlanmayacak mı?


En çok merak edilen konuların başında Beyaz Show artık yayınlanmayacak mı? sorusu yatıyor. Beyaz Show'un bir yanda sosyal medyada gündem olması ve Beyaz Show'un twitter'da Trend Topic listesine girmesinin sebebi ise Habertürk Magazin Yazarı Mustafa Doğan'ın yazısı oldu. İşte Mustafa Doğan'ın Beyaz Show'un yayından kalkmasıyla ilgili kaleme aldığ yazının özeti:


Beyaz zaman zaman yorulduğunu hissettirse de cuma akşamlarının tadı tuzuydu. İşte ekranlarımızın en uzun soluklu talk show'unun Kanal D macerası resmen bitti. Doğan Ailesi'ne olan bağlılığı ve duygusal kişiliği herkesçe bilinen Beyaz'ın satış nedeniyle tadının kaçtığı, yeni sezonda ekranda olmaya sıcak bakmadığı zaten biliniyordu. Bir yandan yeni yönetimin elini rahatlatma niyeti de vardı. Malum, patronaj değişikliği sonrası hızlı bir dönüşüm yaşanıyor kanalda. Yayın çizgisi yavaş yavaş değişiyor. Nisan sonu programın yayınına aniden ara verilmesi de bundandı. Ama final kararını o değil, yeni yönetim aldı.

Tüm Aktüel Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"