comScore

Beyaz Show, Kanal D'de 3 Şubat Cuma yayınlanacak mı?

03 Şubat 2017, Cuma 13:15
Beyaz Show, Kanal D'de 3 Şubat Cuma yayınlanacak mı?

Kanal D ekranlarının klasikleşen şov programı Beyaz Show'un 3 Şubat Cuma günü yayınlanıp yayınlanmayacağı merak ediliyordu. Beyaz Şov 3 Şubat Cuma günü Kanal D yayın akışında yer alıyor mu?

FutbolArena - Beyaz Show bugün yayınlanacak mı, konukları kimler, saat kaçta başlayacak ve Kanal D yayın akışında Beyaz Şov programı yer alıyor mu? Bu sezon farklı bir formatta yayınlanan Beyaz Show ile ilgili aklınızdaki tüm soruların yanıtları haberimizde yer alıyor.
 

Beyaz Show 3 Şubat Cuma günü yayında olacak mı?


Sunuculuğunu Beyazıt Öztürk'ün yaptığı ve uzun yıllardır Kanal D ekranlarının değişilmez talk show programı olan Beyaz Show bugün yayınlanacak mı? Bu sene karar değiştirerek her Cuma ekranlarda yayınlanmayan Beyaz Show, 15 günde 1 kez Kanal D ekranlarında oluyor. Beyazıt Öztürk ve konuklarının her programda farklı bir ülke veya ilde seyircileriyle buluşarak yaptığı programlar büyük ilgi görüyor. Beyaz Şov son olarak 27 Ocak Cuma günü İstanbul stüdyolarından yayın yapmıştı. Bu nedenle 3 Şubat Cuma günü ekranlarda olmayacak.


 

Beyaz Show'da geçen hafta ne oldu?


Beyaz Show'un geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümünde Vezir Parmağı filminin oyuncuları katıldı. Filmin yönetmeni Mahsun Kırmızıgül dışında oyuncular Gülben Ergen, Ali Sürmenl, Nuri Alço, Hayrettin Karaoğuz ve Yasemin Yalçın katıldı. Birbirinden eğlenceli anların yaşandığı bölümde Beyazıt Öztürk'ün Nusret'e gönderme yaptığı skeç izleyenleri kahkahalara boğdu.
 

Beyazıt Öztürk kimdir?


Beyazıt Öztürk (d. 12 Mart 1969, Bolu), kısaca Beyaz olarak bilinen, Türk sunucu, şovmen, televizyon ve radyo programcısı, şarkıcı, oyuncu.
Üniversite yıllarında heves ettiği radyo programı sunuculuğundan, modern kültürün yeni eğlence stillerinden biri haline gelen stand-up'çılığa ve oradan televizyon ekranlarına sıçrayan ilginç bir kariyere sahip olan Öztürk; ironik bir biçimde "r" harfini telaffuz edememesine rağmen program sunuculuğu yapmış ve beklenilenin aksine oldukça büyük ilgi görmüştür. Eğlence ve komedi unsurlarına ağırlıklı olarak yer verdiği talk-show'unu yıllardır sürdürmekte ve popüler kültürün bir parçası olmasına rağmen, değişmeyen çizgisiyle Türk halkından büyük beğeni toplamaktadır. Sahne ve televizyon yaşamının başlangıcından beri adının kısaltılmış hâli "Beyaz"ı kullanmaktadır. Ayrıca Okan Üniversitesi Danışma Kurulu üyesidir.

Televizyon çalışmalarının yanı sıra 1999 yılında "Beyaz Türküler" adlı bir de türkü albümü çıkardı. Birçok reklam ve müzik klibinde oynamasının yanında, Aktüel dergisinde, "Kardan Adam" adını verdiği köşe yazıları yazmıştır.

 


Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)