comScore

Beyaz Show bugün yayınlanıyor mu? Kanal D 27 Ocak Cuma yayın akışı - Magazin Haberleri

03 Şubat 2017, Cuma 12:55
Beyaz Show bugün yayınlanıyor mu? Kanal D 27 Ocak Cuma yayın akışı - Magazin Haberleri

Ekranların ilgiyle takip edilen eğlence programı olan Beyaz Show'un bugün yayınlanıp yayınlanmayacağı merak ediliyor. Beyaz Show bugün var mı, konukları kimler, Beyaz Show saat kaçta ve Beyaz Show Kanal D yayın akışında yer alıyor mu gibi soruların yanıtlarını haberimizde bulabilirsiniz.

FutbolArena - Kanal D ekranlarının ilgiyle takip edilen talk show programı olan Beyaz Show ile ilgili tüm gelişmeler burada. Beyaz Show bugün yayınlanacak mı, konukları kimler, saat kaçta başlayacak ve Kanal D yayın akışında Beyaz Show programı yer alıyor mu? Bu sezon farklı bir formatta yayınlanan Beyaz Show ile ilgili aklınızdaki tüm soruların yanıtları haberimizde.
 

Beyaz Show 27 Ocak Cuma günü yayınlanacak mı? 


Sunuculuğunu Beyazıt Öztürk'ün yaptığı ve uzun yıllardır Kanal D ekranlarının değişilmez talk show programı olan Beyaz Show bugün yayınlanacak mı? Bu sene karar değiştirerek her Cuma ekranlarda yayınlanmayan Beyaz Show, 15 günde 1 kez Kanal D ekranlarında oluyor. Beyazıt Öztürk ve konuklarının her programda farklı bir ülkede seyircileriyle buluşarak yaptığı programlar büyük ilgi görüyor. Son olarak 13 Ocak Cuma günü Avusturya'da izleyicilerinin karşısına çıkan Beyaz Show, 27 Şubat Cuma günü ekranlardan olacak. Beyaz Show, 27 Şubat Cuma günü Kanal D ekranlarında saat 23:30'dan itibaren naklen yayınlanacak.


Beyaz Show'un bugün konukları kim? 27 Ocak Cuma


Beyaz Show'un son yayınlanan bölümünde 13 Ocak Cuma günü Avusturya'da oldukça eğlenceli anlar yaşanmıştı. Beyazıt Öztürk'ün o programdaki konukları oyuncu Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Rasim Öztekin ile birlikte sanatçılar Cengiz Kurtoğlu ve Sertap Erener yer almıştı. Ayrıca evlilik programlarının başarılı sunucusu Esra Erol da programda yer almış ve Beyazıt Öztürk ile ilgili çektikleri skeçlere izleyenleri kahkahaya boğmuştu. Beyaz Show'un 27 Ocak Cuma günü yayınlanacak bölümünde yer alacak konuklarla ilgili şu ana kadar herhangi bir açıklama yapılmadı.
 

Beyazıt Öztürk kimdir?


Beyazıt Öztürk (d. 12 Mart 1969, Bolu), kısaca Beyaz olarak bilinen, Türk sunucu, şovmen, televizyon ve radyo programcısı, şarkıcı, oyuncu.
Üniversite yıllarında heves ettiği radyo programı sunuculuğundan, modern kültürün yeni eğlence stillerinden biri haline gelen stand-up'çılığa ve oradan televizyon ekranlarına sıçrayan ilginç bir kariyere sahip olan Öztürk; ironik bir biçimde "r" harfini telaffuz edememesine rağmen program sunuculuğu yapmış ve beklenilenin aksine oldukça büyük ilgi görmüştür. Eğlence ve komedi unsurlarına ağırlıklı olarak yer verdiği talk-show'unu yıllardır sürdürmekte ve popüler kültürün bir parçası olmasına rağmen, değişmeyen çizgisiyle Türk halkından büyük beğeni toplamaktadır. Sahne ve televizyon yaşamının başlangıcından beri adının kısaltılmış hâli "Beyaz"ı kullanmaktadır. Ayrıca Okan Üniversitesi Danışma Kurulu üyesidir.

Televizyon çalışmalarının yanı sıra 1999 yılında "Beyaz Türküler" adlı bir de türkü albümü çıkardı. Birçok reklam ve müzik klibinde oynamasının yanında, Aktüel dergisinde, "Kardan Adam" adını verdiği köşe yazıları yazmıştır.

 


Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)