comScore

Beyaz Show bu akşam neden yok? Beyaz Show yeni bölüm ne zaman? Beyaz Show bitti mi, final mi yaptı? (1 Haziran 2018 Cuma)

02 Haziran 2018, Cumartesi 00:14
Beyaz Show bu akşam neden yok? Beyaz Show yeni bölüm ne zaman? Beyaz Show bitti mi, final mi yaptı? (1 Haziran 2018 Cuma)

Beyaz Show bu akşam neden yok diye merak edenler 1 Haziran 2018 Cuma gecesi itibariyle Beyaz Show yeni bölüm neden yok? Beyaz Show bitti mi? Beyaz Show bir daha yayınlanmayacak mı? sorularına yanıt aramaya başladı. Son dakika Beyaz Show gelişmeleri haberimizde. 

Beyaz Show yeni bölüm yayınlandı mı? 1 Haziran 2018 Beyaz Show yeni bölümü neden yayınlanmadı? Beyaz Show bitti mi? Beyaz Show final mi yaptı? Beyaz Show bu akşam neden yok? İşte tüm bu sorular 1 Haziran 2018 Cuma günü internet ortamında farklı mecralarda soruldu. Kanal D ekranlarında Beyaz Show yeni bölüm yayınlanmadı. Bu gelişmenin ardından Beyaz Show neden yok? Beyaz Show bitti mi? Beyaz Show bir daha yayınlanmayacak mı? Beyaz Show kanal mı değiştirdi? şeklinde sorular sorulmaya başlandı. Beyaz Show'a dair tüm gelişmeler haberimizde. 


Beyaz Show son dakika haberleri


Beyaz Show ile ilgili geçtiğimiz hafta bir yazı yayınlandı. Habertürk Magazin yazarı Mustafa Doğan, Beyaz Show neden yok ve Beyaz Show bitti mi? diye merak edenler için şu ifadeleri kullandı: Kanal D'nin simge programlarından, olmazsa olmazlarındandı ‘Beyaz Show'. Son yıllarda eski tadını vermiyordu belki ama alternatifi de yoktu. Beyaz zaman zaman yorulduğunu hissettirse de cuma akşamlarının tadı tuzuydu. Ekranlarımızın en uzun soluklu talk show'unun Kanal D macerası resmen bitti.
Bu gelişmenin ardından Beyaz Show bu sezon itibariyle resmen final yaptı. Peki Beyaz Show ne zaman yayınlanacak? Beyaz Show yeni sezonda olacak mı? Beyaz Show ile ilgili Kanal D cephesinden görüşmelerin devam ettiğine dair bir açıklama yayınlanırken, yeni sezond Beyaz Show'un yayınlanıp yayınlanmayacağı Eylül ayında belli olacak. Ancak Beyaz Show bu sezon itibariyle bitti. 


Beyazıt Öztürk (Beyaz) kimdir?


Beyazıt Öztürk (d. 12 Mart 1969, Bolu), kısaca Beyaz olarak bilinen, Türk sunucu, şovmen, televizyon ve radyo programcısı, şarkıcı, oyuncu.Üniversite yıllarında heves ettiği radyo programı sunuculuğundan, modern kültürün yeni eğlence stillerinden biri haline gelen stand-up'çılığa ve oradan televizyon ekranlarına sıçrayan ilginç bir kariyere sahip olan Öztürk; ironik bir biçimde "r" harfini telaffuz edememesine rağmen program sunuculuğu yapmış ve beklenilenin aksine oldukça büyük ilgi görmüştür. Eğlence ve komedi unsurlarına ağırlıklı olarak yer verdiği talk-show'unu yıllardır sürdürmekte ve popüler kültürün bir parçası olmasına rağmen, değişmeyen çizgisiyle Türk halkından büyük beğeni toplamaktadır. Sahne ve televizyon yaşamının başlangıcından beri adının kısaltılmış hâli "Beyaz"ı kullanmaktadır. Ayrıca Okan Üniversitesi Danışma Kurulu üyesidir.

FutbolArena Haber Turu (23 Ekim 2019)

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.