comScore

Beyaz Show bitti mi? Beyaz'ın yeni programı ne olacak? (Beyazıt Öztürk kimdir, kaç yaşında?)

23 Mayıs 2018, Çarşamba 16:23
Beyaz Show bitti mi? Beyaz'ın yeni programı ne olacak? (Beyazıt Öztürk kimdir, kaç yaşında?)

Beyazıt Öztürk'ün yeni mesleği ne olacak? Beyaz Show'un yayın hayatının sona ermesi üzerine en çok merak edilen konulardan birisi Beyazıt Öztürk'ün bundan sonraki kariyerinde ne yapacağıydı.

FutbolArena - Uzun yıllardır Kanal D ekranlarında canlı yayınlanan Beyazıt Öztürk yönetimindeki Beyaz Show Doğan Gurubu'nun değişimi ile birlikte yayın hayatına son verdildi. Beyazıt Öztürk'ün yeni işi ne olacak? Beyaz Show neden yayından kaldırıldı. Beyazıt Öztürk başka bir kanalda Beyaz Show'u yeniden yapacak mı? Tüm detaylar haberimizde.


Beyaz Show bitti mi? Beyazıt Öztürk ne yapacak?


Beyaz Show, Kanal D yönetiminin değişmesi ile birlikte yayın hayatına son verdi. Beyaz Show ile uzun yıllardır canlı yayın programı yapan Beyazıt Öztürk'ün yeni işinin ne olacağı büyük merak konusu. 

Beyazıt Öztürk yeni projesi için soluğu Amerika Birleşik Devletleri'nde aldı. Beyazıt Öztürk'ün ABD'de dil eğitimi alarak yeni bir projeye hazırlanacağı tahmin ediliyor.


Beyazıt Öztürk kimdir? 


Beyazıt Öztürk (d. 12 Mart 1969, Bolu), kısaca Beyaz olarak bilinen, Türk sunucu, şovmen, televizyon ve radyo programcısı, şarkıcı, oyuncu.Üniversite yıllarında heves ettiği radyo programı sunuculuğundan, modern kültürün yeni eğlence stillerinden biri haline gelen stand-up'çılığa ve oradan televizyon ekranlarına sıçrayan ilginç bir kariyere sahip olan Öztürk; ironik bir biçimde "r" harfini telaffuz edememesine rağmen program sunuculuğu yapmış ve beklenilenin aksine oldukça büyük ilgi görmüştür. Eğlence ve komedi unsurlarına ağırlıklı olarak yer verdiği talk-show'unu yıllardır sürdürmekte ve popüler kültürün bir parçası olmasına rağmen, değişmeyen çizgisiyle Türk halkından büyük beğeni toplamaktadır. Sahne ve televizyon yaşamının başlangıcından beri adının kısaltılmış hâli "Beyaz"ı kullanmaktadır. Ayrıca Okan Üniversitesi Danışma Kurulu üyesidir.

Televizyon çalışmalarının yanı sıra 1999 yılında "Beyaz Türküler" adlı bir de türkü albümü çıkardı. Birçok reklam ve müzik klibinde oynamasının yanında, Aktüel dergisinde, "Kardan Adam" adını verdiği köşe yazıları yazmıştır.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"