comScore

FutbolArena TV

Beşiktaş'tan Sergen Yalçın açıklaması! "Hocamıza güveniyoruz, arkasındayız"

28 Kasım 2021, Pazar 20:05

Beşiktaş'ta Sergen Yalçın zirvesi başladı. Giresunspor mağlubiyetinin ardından Sergen Yalçın ile Ahmet Nur Çebi, Ahmet Nur Çebi'nin evinde durum değerlendirmesi yapmak için bir araya geldi.

NELER KONUŞULDU?
A Spor'dan Sercan Dikme'nin haberine göre, bu toplantıda sadece yola devam veya istifa kararından ziyade Ahmet Nur Çebi ile Sergen Yalçın kötü gidişatın nedenlerini masaya yatıracak. Sergen Yalçın'ın istifasını vereceği iddia edilirken, Ahmet Nur Çebi'nin Sergen Yalçın ile yola devam etmeden yana olduğu fakat hocanın söyleyecekleri ve vereceği raporun belirleyeceği olacağı kaydedildi.

SON DAKİKA! SERGEN YALÇIN İLE YOLA DEVAM

Beşiktaş'ta Ahmet Nur Çebi ve Sergen Yalçın arasında yapılan toplantının ardından yola devam kararı alındı.

BEŞİKTAŞ ASBAŞKANI EMRE KOCADAĞ'IN AÇKLAMALARI

Başkanımızla birlikte hocamızla toplantı yaptık. Değerlendirmeler yaptık. Hocamız, takıma ve kendisine inancı olduğunu söyledi. Biz de hocamıza inanıyoruz. Beşiktaş düştüğü yerden kalkacak. Bugünlerin üstesinden hep beraber geleceğiz. Biz hocamıza güveniyoruz. Hocamızın arkasındayız. Teknik heyetimize, futbolcularımıza destek olmak için buradayız. Bu görevin bilincindeyiz. Hocamız konsantre olarak bizi bu girdaptan çıkaracak. Şu an itibariyle alınmış teknik bir karar yok.

Beşiktaş Videoları