comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'tan Önder Özen açıklaması - Süper Lig Haberleri

25 Mart 2016, Cuma 14:18
Beşiktaş'tan Önder Özen açıklaması - Süper Lig Haberleri

Beşiktaş Kulübü, Önder Özen'in bir basın mensubuyla yapmış olduğu konuşmalara yanıt verdi.

FutbolArena - Göztepe Teknik Direktörü Önder Özen'in bir basın mensubuyla tartıştığı sırada Fikret Orman ile ilgili söylediği sözlere Beşiktaş'tan yanıt geldi.
 

Beşiktaş'tan Önder Özen açıklaması;
 

"Önder Özen, Beşiktaş'ta çalıştığı dönemde; Beşiktaş Başkanı ve Yönetim Kurulu üyelerine, her zaman seviyeli ve saygılı şekilde davranmaya özen göstermiş ve bir Beşiktaş çalışanı olduğu gerçeğini dikkate alarak iletişim kurmuştur.
 
Zaten bunun aksi bir davranış göstermesi de mümkün değildir.
 
Önder Özen'in kamuoyunda yankılanan açıklamalarının, Beşiktaş'ta çalıştığı dönemdeki tutum ve davranışları ile bütünüyle farklı olduğu gerçeğinden hareketle, Özen'i kendi mesleki ve vicdani duruşuyla başbaşa bırakıyoruz.
 
Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız."

 

Önder Özen, Fikret Orman hakkında ne demişti?

 

"Fikret Orman'a ben ilk geldiğim günlerde söyledim; 'Benimle medya üzerinden kavga etmeye kalkma, param parça olursun' dedim. O biliyor, çekildi kenara, o kavgaya girmedi. Aziz Yıldırım'a söyleme şansım olmadı. Ben ayrıldıktan yıllar sonra çıktı aramızda husumet. O da biliyor, yeltenemez öyle şeylere altı okka t...k ister. Önder Özen ile medya üzerinden oyun oynamak, o kolay iş değil. Onun için sakın antrenman yapma."

 


Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!