comScore

FutbolArena TV

Beşiktaş'ta Yeni Transferler İçin İmza Töreni Düzenlendi | Ahmet Nur Çebi'nin Açıklamaları

16 Ekim 2020, Cuma 13:11

Beşiktaş'ta Başkan Ahmet Nur Çebi ve yeni transferler basın mensuplarının karşısına çıktı. Vodafone Park'ta düzenlenen imza töreninde yapılan açıklamaları derledik.

AHMET NUR ÇEBİ: "NOKTA ATIŞI TRANSFERLER YAPTIK"
"Beşiktaş'ın transfer döneminde başarılı olamadığı şeklinde algı yaratıldı. Onun için bu değerli çocuklarımızla karşınızdayız. Yapılamadığı iddia edilen transferlerin doğru olmadığını göstermek istedik. Bu futbolcularımız ve burada olmayan futbolcularımızla şampiyonluğu kovalayacağımızı belirtmek istiyorum. Transfer tek başına yapılan bir olay değildir. Bu transferleri bizler yaptık. Ben veya o değil. Ayrılan oyuncuların yerine nokta atışı transferler yaptık. Giden oyunculardan daha iyi olduklarına inanıyoruz. Üstelik 8 milyon euro tasarruf ederek yapılmış transferler olduğunu belirtmek istiyorum. Hatta bazı futbolcularımızı tarifeli uçaklarla getirerek camiamızın bir kuruşuna bile sahip çıktığımızı söylemek istiyorum."

Montero: "'Burada olduğum için çok mutluyum. Umarım buraya katkıda bulunurum ve bu sezon başarılı bir şekilde tamamlarız."

Welinton: "Büyük bir kulübe geldiğimin bilincindeyim. Elimden gelenin en iyisini yaparak takıma yardım etmek istiyorum. Şampiyonluklara alışmış bir kulüpteyim. Benim de hedefim şampiyonluk yaşamak."

Josef: "Bir kere daha bütün camiaya iyi şanslar diliyorum. Bu formayı giymek benim için çok büyük bir mutluluk."

Aboubakar: "Bana bu şansı tanıyan herkese teşekkür ediyorum. Aynı istek ve arzuyla yeniden Beşiktaş'a döndüm. Bu formayı terleteceğim için çok mutluyum. Şampiyonluklar yaşamak istiyorum."

Gökhan Töre: "Burada olduğum için çok mutluyum. Beşiktaş'ta olduğum için çok gururluyum. İlk günkü heyecanla bu formayı taşıyacağıma söz veriyorum."

Atakan: "Burada olduğum için çok mutluyum. Beşiktaş'ın büyüklüğünü tartışmaya gerek yok. Kulübü en iyi noktalara taşımak için elimizden geleni yapacağız."

N'Sakala: ''Beşiktaş forması giymek benim için bir onur. Yıllarca bunun hayalini kurdum. Elimizden gelenin en iyisini yapacağız.''

Ghezzal: "Beşiktaş'ta olduğum için çok mutluyum. İyi bir takımımız var. Umarım taraftarlarımız da bir an önce aramıza döner. Onların gücünü hissetmek bizim için çok önemli."

Rosier: "İnşallah Beşiktaş şampiyon olacak."

Beşiktaş Videoları