comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'lıları kızdıracak açıklama!

18 Şubat 2014, Salı 02:24

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman sezon sonunda sözleşmesi bitecek ve serbest kalacak Fernandes ile sözleşme uzatmak istemediklerini ifade ederken, Lokomotif Moskova'nın sezon başında 8.5 milyon euroluk teklifini reddetmiş!

FutbolArena Özel - Artık Beşiktaş'ta ilk 11'e girmekte de zorlanan Fernandes ile ilgili çok tartışılacak bir açıklama geldi. Yeni sezon için Rus kulübü Lokomotif Moskova ile söz kesen Fernandes için aslında Ruslar sezon başında Beşiktaş'ın kapısını çalmış ama Kara Kartal, 8.5 milyon euroluk teklife hayır demiş.
 
Beşiktaş Eski Yöneticisi Celal Kolot, "Fikret Orman sezon devam ederken 'Fernandes ile sözleşme uzatmayı düşünmüyorum' dedi. Bu saatten sonra Beşiktaş bu oyuncudan nasıl faydalanacak. Bu nasıl bir yöneticilik? Madem durum böyle Beşiktaş, Fernandes'i niye satmadı" dedi.
 
Beşiktaş'a kim teklif yaptı sorusuna Kolot, "Fernandes sezon sonu bedava Rusya'ya gidecek. Sezon başında benim bir arkadaşım aracılığıyla Lokomotif Moskova Fernandes için tam 8.5 milyon euroluk teklif yaptı. Beşiktaş yönetimi satmadı" yanıtını verdi.

Haber: Aydın CİNGÖZ

FutbolArena akşam haberleri turu (21 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.