comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Yönetim istifa! Sergen Yalçın | Vodafone Park'ta protesto

23 Eylül 2019, Pazartesi 21:27
Yönetim istifa! Sergen Yalçın | Vodafone Park'ta protesto

Beşiktaş taraftarları, Medipol Başakşehir maçında oynanan futbol ve skordan dolayı yönetimi protesto ederken, Sergen Yalçın lehine tezahüratta bulundu. 

FutbolArena - Süper Lig 5. haftasında oynanan Beşiktaş - Medipol Başakşehir maçında siyah beyazlı taraftarlar oynanan kötü futbol ve skoru protesto etti. Bu sezon üst üste alınan başarısız sonuçların ardından Başakşehir karşısında ilk yarıda rakip kaleye isabetli şut atamayan Beşiktaş'ın performansı taraftarları bir hayli kızdırdı. 


Beşiktaş - Medipol Başakşehir maç haberleri


Medipol Başakşehir 54. dakikada Crivelli'nin golüyle 1-0 öne geçtikten sonra Vodafone Park'ta "Yönetim istifa" sesleri yükseldi. Beşiktaş taraftarları daha sonra oynanan kötü futbolu alkışlarla protesto ederken, "Söylesene bize hoca takım niye oynamıyor?" şeklinde tepkilerini dile getirdi. 

SERGEN YALÇIN TEZAHÜRATI
Transfer döneminden bu yana yönetime tepkili olan Beşiktaş taraftarları, Medipol Başakşehir maçının ikinci yarısında Sergen Yalçın tezahüratları yaptı. Hatırlanacağı üzere Şenol Güneş'in milli takıma gitmesinin ardından Sergen Yalçın bir süre Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü adayları arasına girmişti. 

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)