comScore

Beşiktaş Beşiktaş

'Yıldırım Demirören'in yerine gelecek isim belli'

28 Şubat 2019, Perşembe 16:13
'Yıldırım Demirören'in yerine gelecek isim belli'

TFF Başkanı Yıldırım Demirören'in istifasıyla ilgili spor adamları FutbolArena'ya özel değerlendirmelerde bulundu.

FutbolArena Özel - TFF Başkanı Yıldırım Demirören'in istifa etmesinin ardından gazeteciler Meriç Müldür ve Cem Şengül ile TFF Eski Yöneticisi Yaşar Aşçıoğlu, FutbolArena'ya değerlendirmelerde bulundu. Yaşar Aşçıoğlu, Demirören'in istifasında Cüneyt Çakır'ın etkili rol oynadığını iddia etti. 
 

Yıldırım Demirören istifa etti! Kim ne dedi?


MERİÇ MÜLDÜR - GAZETECİ

"İddaa'yı yönetenelerin, Türk futbolunu yönetmesi kadar yanlış bir şey olamazdı. Yıldırım Demirören gerekli yerlerden onay alarak istifa etmiştir, yerine gelecek isim de bellidir."


CEM ŞENGÜL - GAZETECİ

"Etik olarak doğru olanı yaptı. İddaa oyunlarının sahibi olduktan sonra aynı zamanda TFF Başkanı olmak etik değildi. Şenol Güneş ile anlaşmayı, istifadan önce niye yapmadılar? Daha önce yapılan görüşmelerde bir mutabakat vardı herhalde. Şenol Güneş, Milli Takım'da görev yapabilecek ender insanlardan biri ama yeni yönetim öncesi bu kararın alınması şık olmadı."

YAŞAR AŞÇIOĞLU - TFF ESKİ YÖNETİCİSi

"Yıldırım Demirören çok iyi bir iş adamı ve aile babasıdır. Fakat Türk futboluna çok fazla zarar vermiş bir yöneticidir. Cüneyt Çakır ve çetesi de Yıldırım Demirören'in başarısız olmasında etkili olmuştur. Yıldırım Demirören, iş dünyası için lazım olan biri ama ne olur futboldan uzak dursun."

Son dakika Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"