comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Yıldırım Demirören'e olay sözler; "Kendisi küfürbaz"

06 Kasım 2017, Pazartesi 15:57
Yıldırım Demirören'e olay sözler;

TFF'den istifa eden eski yönetici Yaşar Aşçıoğlu, FutbolArena'ya özel gündem yaratacak açıklamalarda bulundu.

FutbolArena Özel - TFF'nin eski yöneticilerinden Yaşar Aşçıoğlu, TFF Başkanı Yıldırım Demirören hakkında gündem yaratan açıklamalarda bulundu. FutbolArena'ya özel bir röportaj veren Aşçıoğlu, Yıldırım Demirören için, "Küfre prim veriyor" dedi.

İşte Yaşar Aşçıoğlu'nun açıklamaları;
"BU İŞİ BECEREMİYORSUN, YÜRÜ GİT!"

''Bakın burada yine oyun içinde oyun var. Bazı takımlar bu değişiklik sayesinde kollanacak. Kolladığı zaman diyecek ki, bak ben seni kolladım. Görüntüler olacak ama saklanacak… Atıyorum yayıncı firmaya denecek ki şu futbolcu çok küfür ediyor onu çok yakından çekme… Bazılarının ki gizlenecek. Biliyorum canım içerideki oyunları biliyorum.

Onu da bir kenara bıraktım. Küfüre karşı olduğunu söyleyen kişi kendisi küfürbaz! Bakın geçmişi inceleyin göreceksiniz. Onu da geçtim. Sen küfüre prim vermiş bir Federasyon başkanısın. Daha yeni… Arda Turan uçakta Futbol Direktörüne ana avrat küfür etti mi? Etti! TFF yöneticilerine “Seni bu uçağa koyanın…” diyerek küfür etti mi? TFF çalışanlarına küfür etti mi? Evet. Başkanına küfür etti mi? Evet. Sen ne yaptın? Arda Turan'ı pohpohlayıp ayağına kadar Barcelona'ya hoca yolladın! Tekrar Milli Takıma aldın. Böylelikle küfüre prim verdin. Dün onu diyorsun, bugün bunu diyorsun. Bu işi beceremiyorsun yürü git!''“TFF BAŞKANI KUPA VEREMİYOR”

Federasyonla ilgili eklemek istediğiniz başka bir şey var mı?


''Beşiktaş – Monaco maçı oynandı. Cumhurbaşkanımız gelmiş, Spor Bakanımız gelmiş Yıldırım Demirören yok. Nedense hep böyle kritik yerlerde beli ağrıyor. Trabzon Stadı açılıyor beli ağrıyormuş. Yahu belin ağrıyorsa git yat kardeşim. Gülmekten de kendimi alamıyorum. İstenmiyorsun. Trabzon'a gelsen sayın Cumhurbaşkanımız biliyor ne olacağını… Beşiktaş'a gelse kendi kulübü ama ne olacağını biliyor. Düşünebiliyor musunuz bir Futbol Federasyonu Başkanı, şu sıralarda Avrupa'da başarılarıyla anılan övgüler yağdırılan Beşiktaş kulübünün maçına gidemiyor. Kendi kulübünün maçına gidemiyor. Böyle Federasyon Başkanı olur mu?

Olursa onu niye orada durdururlar. Şampiyonluk kupasını vermeye gidemeyen bir Federasyon Başkanı olabilir mi? Şimdi bu özerkliği bozar mı? Bozmaz! Spor Bakanı var çünkü. Yapamazsan görevden alır.

Açık ve net söylüyorum birkaç tane gazeteciye çıkar sağlamakla bu işlerle baş edemezsin kardeşim. Gazeten televizyonun olabilir hiç umurumda değil. Bu işe gerçekten gönül verdin mi? Vermedin o zaman çekil!''

Röportaj: Aydin CİNGÖZ

FutbolArena Haber Turu (26 Ekim 2020)