comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Yıldırım Demirören'den yanıt: "Fikret Orman devam etmeli"

20 Eylül 2019, Cuma 19:11
Yıldırım Demirören'den yanıt:

Türkiye Futbol Federasyonu ve Beşiktaş eski başkanı Yıldırım Demirören, yeniden siyah beyazlılara başkanlık için döneceği yönündeki iddialara yanıt verdi. 

FutbolArena - Beşiktaş'ta üst üste alınan kötü sonuçların ardından taraftarların Başkan Fikret Orman ve yönetime tepkisi devam ederken, Yıldırım Demirören bu süreçte yeniden Beşiktaş başkanlığı için hazırlandığı yönündeki iddialara ilk kez yanıt verdi. 


Beşiktaş Haberleri: Yıldırım Demirören Beşiktaş başkanlık iddiası


Beşiktaş eski yöneticisi Candaş Tolga Işık, Internethaber'de yayınlanan Kırmızı Çizgi programında Yıldırım Demirören ile görüştüğünü ve kendisine Beşikaş başkanlığı için hazırlandığı yönündeki iddiaları sorduğunu belirtti. 

YILDIRIM DEMİRÖREN: "FİKRET ORMAN DEVAM ETMELİ"
Beşiktaş eski yöneticisi Candaş Tolga Işık, "Yıldırım Demirören'e Beşiktaş'ta yeniden başkan olmaya hazırlanıyorsunuz haberleri var doğru mu diye sordum. Hayır. Benim ne böyle bir isteğim, ne böyle bir çalışmam, ne de böyle bir planım var. Çok fazla işim gücüm var yanıtını verdi. Böylr bir isteğim, böyle bir planım da yok dedi. Ayrıca Fikret Orman devam etmeli ve görev süresini bitirmeli." diye de ekledi. ifadelerini kullandı. 

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"