comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Yıldırım Demirören'den Şenol Güneş hamlesi

31 Temmuz 2017, Pazartesi 15:24
Yıldırım Demirören'den Şenol Güneş hamlesi

Milli Takım'da Fatih Terim'den boşalan teknik direktörlük koltuğu için Şenol Güneş'in adı geçiyor.

FutbolArena - Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in görevden ayrılmasının ardından Milli Takım'ın başına kimin geçeceği merak konusu. Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in ismi öne çıkıyor. TFF Başkanı Yıldırım Demirören'in de Şenol Güneş ile görüşme gerçekleştirdiği bildirildi.
 

Şenol Güneş, Milli Takım'ın teknik direktörü olacak mı?


NTV Spor'un haberine göre; TFF Başkanı Yıldırım Demirören ile Şenol Güneş bir araya geldi. Kulislerde konuşulan konu Şenol Güneş'in Dünya Kupası elemelerindeki kalan maçlarda takımı çalıştırması. 

DHA kaynaklı habere göreyse; İki gün önce yaptığı basın toplantısında hem Milli Takım hem de Beşiktaş'ın başında olmasının mümkün olamayacağını açıklayan teknik direktör Şenol Güneş'in, sabah saatlerinde başkan Yıldırım Demirören ile yapmış olduğu görüşmede Ay-Yıldızlı takımı çalıştırmayı kabul ettiği ortaya çıktı.
GÜNEŞ'TEN MİLLİ TAKIM AÇIKLAMASI

''Fatih hoca hizmetleriyle çok iyi işler yaptı. Hatalar yaptı mı? Ben de yaptım, o da yaptı. Ancak yıpratmak doğru değil. Milli takım tartışmasına giremem. Çünkü ben Beşiktaş'a aitim ve imza attım. Kelime oyunu yapmıyorum, çok net konuşuyorum. Şu anda Beşiktaş'tayım ve burada mutluyum.''

Soru: "Cumhurbaşkanı sizden 3-4 maçlığına Milli takım için rica etse cevabınız ne olur?"  

Şenol Güneş: "Aynı şeyi konuşurdum." 

FutbolArena akşam haberleri turu (17 Temmuz 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.