comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Yıldırım Demirören Beşiktaş'tan ihraç edilecek mi?

13 Mayıs 2018, Pazar 16:31
Yıldırım Demirören Beşiktaş'tan ihraç edilecek mi?

Beşiktaş Mali Genel Kurulu'nda gündem başlıklarından biri eski başkan Yıldırım Demirören'in kulüpten ihracıydı. Başkan Fikret Orman bu konuda açıklamalarda bulundu.

FutbolArena Beşiktaş'ta, başkan Fikret Orman Mali Genel Kurul'da konuşurken, TFF Başkanı Yıldırım Demirören'in kulüpten ihraç edilmesiyle ilgili olarak açıklamalarda bulundu.


Fikret Orman, Yıldırım Demirören hakkında ne dedi?


"Yıldırım Demirören gökten inmedi veya ihtilalle gelmedi" diyen Fikret Orman, "Yıldırım Demirören'i Genel Kurul üyeleri seçti. İçinizde inkar etseniz de ona oy verenleriniz var. Rakibi bendim. Yıldırım Demirören ile Beşiktaş konusunda hiç anlaşamadık. Kongre üyelerinin oylarıyla 3 defa seçildi. Kişiler hata yapabilir ama yapacağınız bir hareket kurumları tarih boyunca etkiler. TFF'deki kişiler bizim camiamızın insanı. Onları tarih her zaman hatırlatacak. Biz eski başkanımızı ihraç eden kulüp olmayalım istiyorum. Benim fikrim böyle. Bu oylanacak bir mevzu değil. Bizim elimizde dilekçe var. Kendi içimizde bunları tartışalım. Bırakın biz önce görüşelim." şeklinde konuştu.

'İHRAÇ ETSENE' TEZAHURATLARI
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman konuşmasını bitirdikten sonra bir grup Fikret Orman'ı alkışlarken, bir grup da "Yıldırım Demirören'i ihraç etsene" şeklinde tezahürat yaptı.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"