comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Yeni Malatyaspor'dan Beşiktaş'a Gökhan Töre yanıtı

31 Mayıs 2020, Pazar 13:19
Yeni Malatyaspor'dan Beşiktaş'a Gökhan Töre yanıtı

Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek, transferle ilgili yaptığı açıklamada Beşiktaş'a Gökhan Töre mesajı gönderdi.

FutbolArena - Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek, isimleri transfer gündeminden düşmeyen Gökhan Töre, Thievy Bifouma ve Afriye Acquah ilgili açıklamalarda bulundu. Gevrek, Bifouma ve Acquah'a transfer teklifi geldiğini doğrularken, Gökhan'a Beşiktaş'tan herhangi bir teklif gelmediğini söyledi.
 

Gökhan Töre Beşiktaş'a transfer olacak mı?


Şu an transferde adı geçen hiçbir futbolcularını bırakmayacaklarını belirten Gevrek, "Öncelikli düşüncemiz, 8 maçımızı kazanıp ligde kalmak. Oyuncularımızla ilgili yurt dışından teklifler var. Öncelikle Gökhan Töre için Beşiktaş'tan bize resmi bir teklif gelmedi. Gelirse bunu sezon sonu değerlendiririz. Gökhan'ın da tek düşüncesi şu anda Yeni Malatyaspor." dedi.

"TRANSFERİ KONUŞMAK İSTEMİYORUZ"
Sözlerinin devamında, "Acquah ve Bifouma'ya teklifler geliyor. Devre arasında İtalya ve Çin'den teklifler aldık. Bunları ancak sezon sonu konuşabileceğimizi söyledik. Şu anda transferi konuşmak istemiyoruz. Tek düşüncemiz takımı ligde tutmak" diye konuştu.

"TEK AMACIMIZ KORKULU RÜYA GÖRMEMEK"

Gevrek, hazırlıklarla ilgili de konuşarak, "12 Haziran'da başlayacak lige en iyi şekilde hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Önümüzde final niteliği taşıyan birbirinden zorlu 8 müsabaka var. Tek amacımız korkulu rüya görmemek" diye konuştu. (İHA)

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)