comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Yeni Malatya'dan Halis Özkahya tepkisi: 'Bir şeyler oldu hakeme!'

02 Mart 2021, Salı 21:37
Yeni Malatya'dan Halis Özkahya tepkisi: 'Bir şeyler oldu hakeme!'

Yeni Malatyaspor futbolcuları Beşiktaş maçının ardından hakem Halis Özkahya'nın yönetimi hakkında sitem dolu ifadeler kullandı. 

FutbolArena - Yeni Malatyaspor - Beşiktaş maçının ardından Yeni Malatyasporlu futbolcular hakem Halis Özkahya'ya tepki gösterdi. 

Adem Büyük ve Wallace maç sonunda şu açıklamaları yaptı:
Adem Büyük: İyi mücadele ettik. Şampiyonluğa karşı oynayan bir takıma karşı ne kadar az pozisyon verilirse o kadar verdik. %100'lük çok fazla net pozisyonları yok. Ortada bir oyundu. İlk yarının sonlarına doğru. Hakemle Sergen Yalçın arasındaki münakaşa sonrası hakeme bir şeyler oldu. Autu korner verdi. Verilmeyen fauller var. Hata olabilir. Beşiktaşlı futbolculara karşı ve bizim takıma karşı konuşmalarına bir bakılsın. Bizi azarlar nitelikte. Bize karşı hakemin tavırları hiç hoş değildi. Neyse daha fazla uzatmayayım. Şimdi buradan da bir ceza çıkarabilirler. Ben takım arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Taraftarlarımızdan kötü gidişat için özür diliyoruz. 

Wallace: Elimizden geleni yaptık. Pozisyonlar da bulduk. Beşiktaş'ın bir atağı gol oldu. Aslında zemin hakkında da konuşmak istiyorum. Zeminimiz biraz kötü. Onun dışında hakem hakkında konuşmak istiyorum. Hakem aslında bize zorlaştırdı. Biz nasıl futbol oynayacağız?" 

YENİ MALATYASPOR BAŞKANI ADİL GEVREK: "SAHADA HAKEM YOKTU"

Bugün sahada hakem yoktu. Aklı neredeydi bilmiyorum. Beşiktaş tarafına sorsan aynı şeyleri söyleyeceklerdir muhtemelen. Ne yaptığının kendisi de farkında değil. Olmayan korner, olmayan faul. 1-2 tane kaçar ama bu kadar bariz kaçmaz. Hakemin aklı maçta değildi. Bağıran, çağıran faulü alıyordu. Biz tribünde bağırmaya çalıştık ama sesimiz oraya gitmedi. Bize de faul verecekti. 

Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!