comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Wilfried Bony: "Türkiye'den kulüplerle görüşüyoruz"

15 Ağustos 2019, Perşembe 00:20
Wilfried Bony:

İngiltere 4. Lig takımlarından Newport ile antrenmanlara çıkan Wilfried Bony, menajerinin Türkiye'den bazı kulüplerle görüştüğünü söyledi. 

FutbolArena Dış Haberler - Bir dönemin ünlü golcülerinden ve Manchester City'de forma giyen Wilfried Bony kulüp arıyor. Sık sık Türk takımlarıyla ismi anılan Bony son olarak İngiltere 4. Lig takımlarından Newport ile antrenmanlara çıkıyor. Bonservisi elinde olan Bony, menajerinin Türkiye'den takımlarla görüştüğünü söyledi. 

Wilfried Bony BBC'ye yaptığı açıklamada, "Menajerim İtalya ve Türkiye'de bazı kulüplerle konuşuyor. En iyi teklifi bekliyoruz. Ondan sonra bu teklifi değerlendireceğiz. En kısa zamanda bir kulüp bulmayı umuyorum." dedi. 


Wilfried Bony kimdir? Wilfried Bony kaç yaşında? Wilfried Bony golleri


10 Aralık 1988 doğumlu Wilfried Bony, 2017 yılında Swansea City'e Manchester City'den 13 milyon Euro bonservis bedeli ile transfer oldu. Fildişi Sahilli futbolcu son olarak Swansea City'de forma giyerken, sözleşmesi bittikten sonra bonservisi elinde bulunuyor. Bony şu anda İngiltere 4. lig takımlarından Newport ile antrenmanlara çıkıyor. 
Transfer Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!