comScore

Beşiktaş Beşiktaş

West Ham'da hedef Gary Medel! Obiang'ın yerine

26 Temmuz 2019, Cuma 12:41
West Ham'da hedef Gary Medel! Obiang'ın yerine

West Ham United, Beşiktaş forması giyen Gary Medel'i transfer etmek istiyor.

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ta transfer çalışmaları devam ederken geçtiğimiz gün Avusturya kampına katılan Gary Medel hakkında da yeni bir iddia ortaya atıldı. Geçtiğimiz dönemlerde de West Ham tarafından istenen Şilili futbolcunun yeniden İngiliz kulübünün gündeminde olduğu iddia edildi. 
 

Beşiktaş Haberleri: Gary Medel, West Ham'a transfer olacak mı?


Beşiktaş'ın kadrosunda yer alan Gary Medel'in West Ham United'ın gündeminde yer aldığı iddia edildi. MAD EPL'de yer alan habere göre İngiliz kulübü, ocak ayında da kadrosuna katmak istediği futbolcu için bir kez daha girişimde bulunacak. Sassuolo'ya satılan Pedro Obiang'ın yerine orta sahaya Gary Medel'i almak istediği kaydedildi. Obiang'ın Sassuolo'ya 8 milyon euroya satıldığı ve bu parayla Medel'in transfer edilebileceği vurgulandı.

BEŞİKTAŞ'IN MEDEL İÇİN İSTEDİĞİ BONSERVİS

Beşiktaş yönetimi yeni transferlere kaynak aktarmak amacıyla Gary Medel'den yüksek miktarda bonservis bedeli elde etmeyi planlarken, Marsilya'nın 4 milyon euro teklifine de olumsuz yanıt verildi. Fransız basınındaki haberlere göre, Beşiktaş yönetiminin 5-6 milyon euro civarında bir bonservis bedeli düşündüğü ve bu sebeple 4 milyon euro'nun reddedildiği öne sürüldü. 

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!