comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Werner Beşiktaş maçını unutamıyor: "Daha fazlası şok yaratmaz."

14 Şubat 2018, Çarşamba 19:06

Leipzig'in yıldız futbolcusu Timo Werner, Napoli maçı öncesi Alman basınına verdiği röportajda Beşiktaş maçında yaşadıklarını anlattı. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'ndeki rakiplerinden Leipzig, grubu 3. sırada bitirerek UEFA Avrupa Ligi'ne kaldı. Leipzig'in başarılı futbolcusu Timo Werner, Napoli maçı öncesinde Alman basınına röportaj verdi. Werner, Napoli taraftarlarının yaratacağı atmosfer hakkında konuşurken, Beşiktaş'la ilgili soruları yanıtladı. 

TİMO WERNER'DEN BEŞİKTAŞ AÇIKLAMASI
Leipzig futbolcusu Timo Werner, Alman basınına verdiği röportajda Napoli stadındaki atmosferle Vodafone Park'ı kıyasladı ve şu ifadeleri kullandı:

Timo Werner, Alman basınında Sport De'ye verdiği röportajda "Napoli maçındaki atmosfer belki de İstanbul'a benzeyecek. Ne düşünüyorsun?" sorusuna şu yanıtı verdi:

İstanbul'da sıra dışı bir atmosfer vardı. Böyle bir şeyin Avrupa'da bir kez daha yaşanacağını bilmiyorum. İstanbul'da olduğu kadar aşırı olmayacak ama. Beşiktaş maçlarında Avrupa'da atmosfer anlamında aşırı uç noktada şeyler yaşadık. Bundan sonrası artık şok etkisi yaratmaz. 1 hafta sonra Dortmund'la oynadık mesela. Orada sağır olmadım. İstanbul benim için çok farklıydı. 


Timo Werner'in Vodafone Park'ta sağır olması


Hatırlanacağı üzere İspanyol basınından Marca Gazetesi'nin duyurduğu habere göre, ara transfer döneminde bir forvet takviyesi yapmak isteyen Real Madrid, Timo Werner'e temkinli yaklaşıyor. Vodafone Park'ta kulaklarının atmosferi kaldırmaması nedeniyle oyundan çıkmak zorunda kalan yıldız golcü, bu olay sonra Avrupa basının gündemine oturmuştu.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.