comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Vodafone Park'ta saha karıştı! Beşiktaş'tan Balotelli'ye tepki

21 Eylül 2021, Salı 22:49
Vodafone Park'ta saha karıştı! Beşiktaş'tan Balotelli'ye tepki

Beşiktaş - Adana Demirspor maçında 90+7'de Adana Demirspor'un golünün ardından saha karıştı. Beşiktaş yedek kulübesi Balotelli'ye tepki gösterdi. 

FutbolArena - Beşiktaş - Adana Demirspor maçında Adana Demirspor'un 90+7'de bulduğu golün ardından saha karıştı. Beşiktaş yedek kulübesi Balotelli'ye tepki gösterdi ve maçın ardından Beşiktaş Futbol A.Ş Genel Müdürü Ceyhun Kazancı, "Balotelli golden sonra ve maç sonu o hareketi bizim yedek kulübemize yaptı. Kamuoyunun takdirine bırakıyoruz." dedi. 

MURAT ŞAHİN ÇOK SİNİRLENDİ
Beşiktaş Yardımcı Antrenörü Murat Şahin 90+7'de gelen gol sonrası bitiş düdüğünün çalınmasının ardından Balotelli'nin hareketi sonrasında çok sinirlendi ve o noktadan sonra saha bir anda karıştı. 
Beşiktaş Futbol A.Ş Genel Müdürü Ceyhun Kazancı'nın açıklamaları

Bizim ayarlarımızı kimse kolay kolay bozamaz. Sakiniz. Yoğun maç trafiğinde bir puan kaybı. Balotelli konusunu izah etmeye gerek yok. Net görüldü her şey zaten. aul tartışmalı ve maç bittikten 1.5 dakika sonra yenilen gol. Tartışalım ama buna takılmayalım. Beşiktaş bu ligin üstünde bir takım. Kimse kafasını yormasın. Biz sakiniz!"

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

BİLYONER'E ÜYE OL, 20+20 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!