comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Vodafone Park'ta protesto! Beşiktaşlı futbolcular özür diledi

25 Ekim 2018, Perşembe 22:43
Vodafone Park'ta protesto! Beşiktaşlı futbolcular özür diledi

Genk maçında Vodafone Park Staydumu'nu dolduran Beşiktaş taraftarları ilk 45 dakikada oynanan futboldan memnun kalmadı.

FutbolArena - Beşiktaş, UEFA Avrupa Ligi 3. hafta maçında Genk takımı ile karşı karşıya geldi. Vodafone Park Stadyumu'nda oynanan mücadelenin ilk yarısında temsilcimiz Beşiktaş oldukça kötü bir futbol sergiledi ve Genk ilk 45 dakikayı 1-0 öne kapattı.


Beşiktaş taraftarından Vodafone Park'ta tepki


Beşiktaş, Vodafone Park'ta Genk ile karşı karşıya geldi. Mücadelenin ilk 45 dakikasında oldukça etkisiz bir futbol ortaya koyan Beşiktaş, Genk takımının orta alanda hızlı çıkışlarına engel olamadı ve ilk 45 dakikayı 1-0 yenik durumda kapattı.

''SABRIMIZ TAŞIYOR''
Beşiktaş taraftarları siyah beyazlı takımın ilk 45 dakikada oynadığı kötü futboldan memnun olmadı. Siyah beyazlı taraftarlar ''Sabrımız taşıyor, adam gibi oynayın!'' tezahüratında bulundu.

''ŞENOL HOCA TAKIM NİYE OYNAMIYOR?''

Siyah beyazlı taraftarların hedefinde son olarak Şenol Güneş vardı. Beşiktaş taraftarları Şenol Güneş'e yönelik "Ne zaman şampiyonluk diye bağırsak, kursağımızda kalıyor. Söylesene Şenol hoca, takım niye oynamıyor? tezahüratında bulundu. Siyah beyazlı taraftarlar karşılaşmanın ilk 45 dakikasının bitimine doğru takımı alkışla protesto etti.

Öte yandan Beşiktaş Sportif Direktörü Ali Naibi, ilk yarı bitiminde futbolcuları tribüne gönderdi. Oğuzhan futbolcuları toplayıp takımı tribünlere götürdü. Tribünlerin bir kısmı alkışladı, bir kısmı protesto etti.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!