comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Vodafone Park'ın zemini ne zaman düzelecek? Beşiktaş'tan açıklama

09 Ağustos 2018, Perşembe 23:08
Vodafone Park'ın zemini ne zaman düzelecek? Beşiktaş'tan açıklama

Beşiktaş kulübünden Vodafone Park'ın bozulan zemini hakkında açıklama yapıldı. 

FutbolArena - Beşiktaş, UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turu ilk maçında LASK Linz'i 1-0 mağlup ettii. Maçın ardından siyah beyazlı kulüpten stat zemini hakkında açıklama geldi. 
 

Vodafone Park'ın zemini neden kötü?


Beşiktaş kulübünden yapılan açıklamada, "Yaz aylarında görülmekte olan bir çim hastalığı, stadımız Vodafone Park'ı da etkilemiştir. Normal bakımları titizlikle yapılan çimlerin, doğal yollar ile hastalığa yakalanması sıklıkla rastlanan bir durumdur. Çimlerimizin tedavi sürecine yetkili firma tarafından başlanmış olup, 2 haftalık bir süreye ihtiyaç bulunmaktadır. Vodafone Park'ın çimleri, 2 hafta sonra kusursuz haline dönecektir. Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız." ifadelerine yer verildi. 

LASK LINZ MAÇINDA DA DİKKATLERDEN KAÇMADI
Shakira'nın temmuz ayı ortasından verdiği konser nedeniyle Vodafone Park'ın zemininde yaşanan bozulma, LASK Linz maçında da dikkat çekti. Özellikle Shakira'nın sahnesinin kurulduğu bölümde yaşanan bozulmalar nedeniyle siyah-beyazlı yönetim yaklaşık 1 aydır sahaya bakım yapıyordu. İlk yarıda Tolga Zengin'in koruduğu kale tarafında çimlerin çok seyrek olması ekranlara da yansıdı. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!