comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Vida'nın menajerinden transfer itirafı! "Reddetti"

03 Şubat 2019, Pazar 14:04
Vida'nın menajerinden transfer itirafı!

Beşiktaşlı Domagoj Vida'nın menajeri, Roma ve Inter'in transfer teklifleri hakkında konuştu.

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ta transfer döneminin son günlerinde Domagoj Vida'ya Roma'dan teklif yapıldı. Siyah beyazlı takımda kalmak istediğini belirten Hırvat futbolcu, İtalyan takımının teklifini reddetmişti. Vida'nın menajeri, İtalyan basınına yaptığı açıklamada Roma'nın teklifinden bahsetti. 


Beşiktaş Haberleri: Roma, Vida için ne kadr teklif etmişti?


Calciomercato'ya açıklamalarda bulunan Vida'nın menajeri, Roma dışında Inter'in de oyuncuya teklif yaptığını belirterek şunları söyledi:

"Roma'nın teklifi, Inter'in teklifine göre biraz daha düşüktü. Fakat Beşiktaş'ta kazandığından daha yüksekti ama buna rağmen Vida 'Hayır' dedi. Sezon başında da Suudi Arabistan'Dan 3 katı teklif gelmesine rağmen bunu da reddetti." dedi.
VIDA NE DEMİŞTİ?

"Avrupa'nın saygıdeğer birçok kulübü tarafından isteniyor olmaktan onur duymakla beraber başkanımız Fikret Orman ve yönetimimize beni Beşiktaş ailesinin önemli bir parçası olarak gördükleri için minnettarım."

"AİLEM VE BEN TÜRKİYE'DE MUTLUYUZ"

Ailem ve ben, Türkiye'de yaşıyor olmaktan dolayı çok mutluyuz. Takımımız ve taraftarlarımız için elimden gelenin en iyisini yaparak mücadele etmek için sabırsızlanıyorum.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


Selen Yakıcı İle Top 5 (20 Ekim 2020)