comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Victor Ruiz Beşiktaş'ı tercih etme sebebini açıkladı

07 Ağustos 2019, Çarşamba 23:12
Victor Ruiz Beşiktaş'ı tercih etme sebebini açıkladı

Beşiktaş'ın yeni transferi Victor Ruiz ilk röportajını verdi. İspanyol futbolcu transfer sürecinde yaşananları anlattı. 

FutbolArena - Beşiktaş'ın yeni transferi Victor Ruiz, kulübün Youtube kanalına özel bir röportaj verdi. 


"DEĞİŞİM İSTİYORDUM"
Teklif aldıktan sonra uzun günler konuştuk. O günler içerisinde fikir sahibi oldum. Karar verdim. Villarreal'de çok güzel 5 sene geçirdim ve artık değişime ihtiyacım vardı. Böyle bir şansı değerlendirmek istedim. Bu değişime başladım. 

"BEŞİKTAŞ'TAN TEKLİF GELDİĞİNDE KABUL ETMEK KOLAY OLDU"

Beşiktaş zaten Avrupa'da tanınmış bir kulüp. Teklif geldiğinde bunu kabul etmek kolay oldu. Beşiktaş'ta oynayan geçmiş zamanlarda İspanyol futbolcular vardı. Şu anda aktif oynayan futbolcularla da konuştuk ve karar vermek kolay oldu. 

KENDİNİ NASIL TANITIRSIN?

Kendimden bahsetmeyi çok sevmiyorum. Defans oyuncusuyum. Topla çıkışlarda iyi olduğumu düşünüyorum. Topla ilişkim iyi diyebilirim. Kaleciden sonra son oyuncu olduğumuz için dikkatli olmamız lazım. Aynı zamanda bir stoperin pozisyon bilgisi de oldukça iyi olmalı. Bu konuda her geçen gün iyi olmaya çalışıyorum. 

Türk futbolu hakkında neler biliyorsun?

Villarreal'de 5 sene geçirdim. Tecrübeli bir oyuncuyum. İspanya'da tecrübem var. Türkiye Ligi'nde kafadaki 4-5 takımı tanıyorum. Beşiktaş, Başakşehir, Galatasaray, Fenerbahçe olsun. Daha çok gördükçe tanıyacağım. 

VODAFONE PARK HAKKINDA

Stadın görüntülerini gördüm. Arkadaşlarım da bahsetti. İyi bir atmosfer olduğunu biliyorum. Vodafone Park'ta sahaya çıkmak için sabırsızlanıyorum. 

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!