comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Ve Caner Erkin'den açıklama: 'Gözleriniz varsa görürsünüz!'

05 Mayıs 2019, Pazar 22:39
Ve Caner Erkin'den açıklama: 'Gözleriniz varsa görürsünüz!'

Caner Erkin, Galatasaray - Beşiktaş maçının ardından gecenin en fazla tartışılan pozisyonu hakkında konuştu. 

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig 31. haftasında Galatasaray ile Beşiktaş arasında oynanan derbi maçın 44. dakikasında Onyekuru'nun golünden sonra Caner Erkin, taç pozsiyonunda topun Galatasaray'dan çıktığı yönünde uzun süre itiraz etmişti. Caner Erkin maç sonunda kendisine yöneltilen soruya cevap verdi. 

Caner Erkin, Galatasaray - Beşiktaş derbisinin ardından kendisine yöneltilen taç pozisyonuyla ilgili konuştu. Caner Erkin, kendisine yöneltilen "Top sana çarpıyor mu?" yönündeki soruya, " 'Bi bak. İzle önce. Ondan sonra görürsün ne olduğunu. Gözleriniz varsa görürsünüz." yanıtını verdi. 

 


Galatasaray - Beşiktaş derbisi taç pozisyonu (VAR taç kararlarında devreye giriyor mu?


Süper Lig'in 31. haftasında oynanan Galatasaray - Beşiktaş derbisinde Henry Onyekuru'nun 44. dakikada attığı gol öncesinde verilen taç kararı tartışmaları da beraberinde getirdi. Bülent Yıldırım, topun Caner Erkin'e çarparak dışarı çıktığını ve taç atışının Galatasaray'ın olduğuna karar verdi. Ardından gelişen atakta ise sarı kırmızılılar golü buldu. Bu gol sonrası VAR'ın taç kararında neden devreye girmediği tartışıldı. 
 

Galatasaray - Beşiktaş Onyekuru'nun golü


Galatasaray - Beşiktaş maçının 44. dakikasında hızlı gelişen atakta Fernando'nun pasında Onyekuru boş kaleye ağlara gönderdi. Beşiktaşlı futbolcular ise gol öncesinde topun Galatasaray'dan çıktığı yönünde yoğun itirazlarda bulundu. Ancak maçın hakemi Bülent Yıldırım orta noktayı gösterdi ve gol kararını verdi. 

BEŞİKTAŞ TEKNİK HEYETİNDEN TEPKİ

Beşiktaş teknik heyeti devre bitiminde hakem Bülent Yıldırım ve yardımcılarının yanına giderek tepki gösterdi. Şenol Güneş ve Ali Naibi ise itirazlar sonrasında kartı olan Caner Erkin'e sakin ol uyarılarında bulundu. 

Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

MAÇ GÜNÜ | Türkiye - İzlanda maçı canlı iddaa, uzman yorumlar ve istatistikler